• Naujienos
 • KPPAR susitikimas su buvusiu Lietuvos kariuomenės vadu Valdu Tutkumi

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose inicijuotas narių-verslininkų susitikimas su buvusiu Lietuvos kariuomenės vadu, generolu leitenantu Valdu Tutkumi. Iššūkių gausiu laikotarpiu bendruomenės nariams kylant klausimams, diskutuota, kokią įtaką verslui turės jau beveik keturis mėnesius trunkanti Rusijos karinė agresija Ukrainoje.

  Susirinkusieji į KPPA rūmų verslo pusryčius dalinosi įžvalgomis apie dabartinę karo eigą Ukrainoje, aptarta jo įtaka pramonės sektoriams, dėl kurios sutriko, arba visai sutrūkinėjo tiekimo grandinės, išaugo energijos ir dujų kainos. Verslininkai kėlė klausimus apie tai, kokio tolimesnio Rusijos karo Ukrainoje įvykių scenarijaus tikėtis? Ir visi vieningai klausė, ilgus metus studijavusio karybos mokslą ir didelę patirtį sukaupusio, buvusio Lietuvos kariuomenės vado, atsargos generolo leitenanto Valdo Tutkaus: kada karas baigsis?

  Generolas leitenantas V. Tutkus išreiškė susižavėjimą Ukrainos kovotojų drąsa, patriotizmu, besąlygine meile Tėvynei ir atsidavimu kovojant už laisvę. Buvęs Lietuvos kariuomenės vadas pabrėžė, kad patriotizmas yra nepaprastai svarbi kiekvieno lietuvio vertybė, kurią būtina puoselėti nuo pat mažų dienų.

  „Ruošti karius, vaikus auginti patriotais reikia nuo vaikystės. Nesvarbu, kad karo galbūt mūsų namuose gali ir nebūti, bet būti pasiruošus reiškia jau laimėti pirmą mūšį“, – sakė Tutkus.

  Pasak buvusio kariuomenės vado, vaikas jau darželyje turi nešiotis Vytį, o ne „transformerį“.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius dėkodamas ypatingam verslo pusryčių svečiui, buvusiam Lietuvos kariuomenės vadui, atsargos generolui leitenantui Valdui Tutkui bei visiems susirinkusiems nariams-verslininkams ir padrąsindamas sakė, jog galime įveikti visus verslą užklupusius iššūkius, išgyventi sudėtingus laikus būdami vieningi ir sutelkę savo stiprybes. Taip pat KPPAR prezidentas priminė, kad Lietuvos verslas, ypač kaimyninės valstybės karo akivaizdoje, svarbus ne tik mūsų šaliai, bet ir broliškai Ukrainai, kuriai reikia ištiesti pagalbos ranką ir palaikyti šioje svarbioje kovoje už laisvę ir nepriklausomybę.

Skip to content