• Naujienos
  • KPPAR Prienų atstovybės vizitas UAB „Prienų vandenys“

    Gegužės 4 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybės nariai bei Kauno ir Marijampolės verslo atstovai lankėsi UAB „Prienų vandenys“. Įmonės direktorius Rimantas Ignatavičius surengė ekskursiją po bendrovės gamybinius objektus, pasakojo apie vandentvarkos ūkį, pristatė verslui ir gyventojams teikiamas paslaugas bei vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų plėtros bei rekonstrukcijos projektus. Vizito metu buvo pasidalinta įmonės veiklos planais, kurie gavus investicijų  paspartintų vartotojų prisijungimą prie centralizuotų tinklų Prienų rajono gyvenvietėse.

    Verslo atstovai apsilankė vandenvietėje kurioje veikia gręžiniai ir vandens gerinimo įrenginiai, čia iš žemės gelmių išgaunamas požeminis vanduo, kuriuo aprūpinamas visas Prienų miestas. Vėliau buvo aplankyta ir UAB „Birštono vandentiekis“ priklausanti nuotekų valykla, kurioje ekskursijos dalyviai galėjo savo akimis pamatyti kaip pumpuojami teršalai įrenginiuose biologiškai išvalomi, kad taptu švariu vandeniu. Visi įmonės vykdomi procesai griežtai kontroliuojami, taip pat periodiškai yra atliekami tyrimai.

    UAB „Prienų vandenys“ vadovas R. Ignatavičius teigia, jog dedama daug pastangų, kad kuo daugiau vartotojų naudotųsi centralizuotomis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugomis, o taip pat kartu su aplinkosaugininkais organizuojami reidai, kurių metu išaiškinami aplinką buitinėmis nuotekomis teršiantys gyventojai bei nustatinėjami neteisėti prisijungimai prie vandentiekio.

    Kauno PPAR Prienų atstovybės nariai dėkoja UAB „Prienų vandenys“ direktoriui Rimantui Ignatavičiui ir UAB „Birštono vandentiekis“ darbuotojui Audriui Gelčiui už suteiktą naudingą informaciją, o Prienų atstovybės vadovei Linai Dužinskienei ir narystės koordinatorei Larisai Šaltienei – už surengtą išvyką, nenuilstamą Prienų rajono verslininkų telkimą, skatinimą bendradarbiauti ir domėtis vieniems kitų veikla.

Skip to content