• KPPAR narys kredito unija „Sūduvos parama“ įsikūrė naujose patalpose

  Praėjusio ketvirtadienio popietė pažymėta ypatinga proga – atidarytos naujosios kredito unijos „Sūduvos parama“ patalpos pačioje Marijampolės širdyje – J. Basanavičiaus aikštėje. Sveikinimo žodį tarti atvyko Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, Tarybos nariai, kolegos iš Lietuvos kredito unijos grupės ir asociacijos, Marijampolės įstaigų ir organizacijų atstovai.

  Naujose patalpose svečius šiltai priėmė KPPAR nario „Sūduvos parama“ darbuotojos ir vadovė Reda Damanskienė. Pasak jos, kredito unija yra daugiau nei kreditai, todėl švenčiamas ne tik patalpų atidarymas, bet ir bendruomenių ryšys: „Kas yra kredito unija? Tai ne tik kreditai. Tai yra visos finansinės paslaugos, tai bendrystė, projektų rėmimai, tai atgalinis ryšys“, – pasidžiaugė vadovė. 

  Pasveikinti atvyko ir Lietuvos centrinės kredito unijos valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Mindaugas Vijūnas, kuris prisidėjo prie naujos pradžios įprasminimo – kartu perkirpo atidarymo juostelę. 

  Anksčiau „Sūduvos parama“ paslaugas teikė Vytauto g. esančiame pastate. Dabar kredito unija, kaip sako R. Damanskienė, bus „arčiau žmonių“, pačiame miesto centre (J. Basanavičiaus g. 3-1, buvusios kanceliarinių prekių parduotuvės patalpose).

  Lietuvos kredito unijų grupė vienija 45 kredito unijas visoje Lietuvoje. Pirmoji įsteigta Lietuvos centrinė kredito unija, antroji – „Sūduvos parama“. Daugiau nei 27-erius metus Marijampolėje įsikūrusi kredito unija kuria finansinę gerovę žmonėms, suteikta 17,6 mln. eurų kreditų visoje savivaldybėje. Pasinaudojant suteiktais kreditais plėtojamas žemės ūkis, vykdoma ekonomikos plėtra, steigiamos įmonės ir verslas.

  Kredito unija „Sūduvos parama“ yra Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo narė.

  „Suvalkiečio“ informacija

  Redos BRAZYTĖS nuotraukos (Reda / CMYK / kredito unija)

Skip to content