• Naujienos
 • KPPAR Marijampolės filialo IQ forume – pirmieji konkurso „Sukurta Marijampolėje“ apdovanojimai

  Vakar į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo organizuojamą IQ forumą ir verslo dienos minėjimą „Metų žvilgsnis 2022“ rinkosi Marijampolės apskrities verslininkai, savivaldų atstovai atstovai. Sveikindamas susirinkusiuosius Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda džiaugėsi, kad daug dėmesio sulaukiantis IQ forumas yra organizuojamas Marijampolėje ir kad susirinkę verslo atstovai gali išgirsti aktualią informaciją iš pirmų lūpų. KPPAR tarybos narys Mantas Agentas savo sveikinimo kalboje pasidžiaugė Marijampolės filialo iniciatyvomis, kokybiškais renginiais ir nauju konkursu ,,Sukurta Marijampolėje“.

  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo pavaduotoja Agnė Kazlauskaitė papasakojo apie Europos Sąjungos atsaką į krizes, apimančias karą Ukrainoje ir energetikos saugumą. LR finansų ministerijos atstovas Paulius Baniūnas supažindino su planuojamomis reformomis ir investicijomis, skirtomis naujos kartos Lietuvai, Lietuvos banko Makroprudencinės analizės skyriaus vadovas Algirdas Prapiestis pasakojo apie Lietuvos ir Marijampolės regiono tvarią plėtrą, esamą situaciją ir planus, nekilnojamo turto tendencijas, o „Faktoro“ direktorius suteikė naudingos informacijos apie alternatyvų finansavimą smulkiajam ir vidutiniam verslui.

  Renginio akcentu tapo verslo apdovanojimai „Metų žvilgsnis“. Tai tradiciniai apdovanojimai, skatinantys verslus būti drąsiems, nebijoti iššūkių ir siekti geriausių rezultatų. „Metų žvilgsnio“ apdovanojimo sulaukė šios Marijampolės regione veikiančios:

  Už sėkminga metų startą apdovanoti MB „Inspira life“ ir Kavinė ,,Būdelė” įsikūrusi Ąžuolų Būdoje;

  Už tvarią plėtrą – UAB „Juodeliai“;

  Už paramą miestui – UAB „Dovista“;

  Už įmonės dinamišką plėtrą ir darnios aplinkos kūrimą Vilkaviškio rajone  – UAB ,,VILKASTA”;

  Už kūrybišką polėkį ir profesionalumą įgyvendinant kiekvieno kliento viziją – MB ,,Kūrybos studija Virsmas”;

  Už nuoseklų augimą – UAB  ,,Kalvarijos baldai”.

  Šiemet pirmą kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas drauge su Marijampolės savivaldybės administracija organizavo konkursą „Sukurta Marijampolėje 2022“. Jame dalyvauti galėjo visos labai mažos ir mažos, vidutinės ir didelės prekybos ir paslaugų įmonės ar verslininkai. Kurdamas Marijampolėje verslas prasmingai prisideda prie Marijampolės identiteto ir įvaizdžio kūrimo. Pagal tam tikrus kriterijus speciali komisija iš gausaus sąrašo išrinko pačius įsimintiniausius laureatus. Jie buvo apdovanoti specialiai šiam konkursui sukurtais „Įkvėpimo katinais“.

  Už nepaprastai skanų ir išpopuliarėjusį kruasaną su meduoliniu įdaru apdovanota UAB „Mantinga“;

  Už unikalios konstrukcijos ir Lietuvoje  analogų  neturinčių geležinkelio pabėgių gamybą – UAB Sateba Lithuania;

  Už neįtikėtiną svirplių skonių ir produktų kolekciją – MB „Tastik“.

  Specialūs simpatijų prizai, kuriuos įsteigė Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“, atiteko:

  UAB „Vidara“, už iniciatyvą „Stogo bitės“;

  Už nuolatinį dalijimąsi žiniomis apie verslą laikraštyje „Suvalkietis“ – UAB „Suvalkietis“;

  Už pilnus autobusus ir traukinius į Marijampolę atvykstančių turistų, besileidžiančių į specialią turizmo programą „Miesto detektyvas“ – gidei Jurgitai Bubnienei.

Skip to content