• Naujienos
 • KPPAR Kėdainių filialui prisistatė naujas narys UAB „Kvalitetas“

  Liepos  27 dienos trečiadienį vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo narių susirinkimas. Kiekvieną mėnesį tradiciškai vykstančiuose Kėdainių filialo susirinkimuose kviečiami dalyvauti ir visi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

  „Maloniai laukiame visų rūmų narių, kuriuose turėsite galimybę susipažinti su Kėdainių filialo nariais, pristatyti savo veiklą, ieškoti potencialių galimybių ar partnerių mūsų rajone“, – kvietė Kėdainių filialo direktorė Ramunė Gustienė.

  Nors ir vasara – atostogų metas, tačiau Kėdainių verslininkai toli gražu neatostogauja, pasiraitoję rankoves dirba ir aktyviai dalyvauja renginiuose, bendradarbiauja įvairiais klausimais.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narys, Kėdainių filialo pirmininkas, Kėdainių krašto kredito unijos administracijos vadovas Egidijus Žaltauskas pakvietė filialo narius į naująsias Kėdainių krašto kredito unijos patalpas, esančias Josvainių g. 5, Kėdainiuose.

  Žaltauskas filialo nariams pristatė Kredito unijų istoriją, vystymąsi ir esminius skirtumus nuo didžiųjų Lietuvos bankų, pasidalino glaudaus bendradarbiavimo su ūkininkais ir smulkiaisiais verslininkais praktika. Verslininkai pasidžiaugė, kad ne kartą atsitrenkus į bankų duris ir nebetekus vilties, Kėdainių krašto kredito unija jiems padėjo ir suteikto kredito dėka sėkmingai vysto savo verslus.

  Jau tradicija tapęs filialo narių ir svečių prisistatymas įtraukė į įdomias diskusijas, kaip verslams sekasi šiuo metu, su kokiais iššūkiais susiduria. Bendrystėje pasidalintos problemos tampa lengvesnės, kai čia pat kiti pateikia pasiūlymų, minčių ir kontaktų joms spręsti.

  Šį mėnesį prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių prisijungė UAB „Kvalitetas“, su prekiniu ženklu „Urban Food“. Įmonės atstovė Gintarė Serfinaitė – Laucė  filialo nariams pasakojo, kaip jie žemoje temperatūroje džiovina vaisius, uogas, žoleles, surinktas iš Lietuvos ūkių. Gamyklėlė įsikūrusi Kėdainių rajone, Dotnuvoje.

  Renginio dalyviai ragavo įvairius džiovintų uogų ir prieskonių miltelius, skanavo natūralius užkandžius, kurių skonį retas galėjo atspėti. Įdomus žaidimas visus įtraukė į skonių jūrą. „Tai kokie gi čia vaisiai ar prieskoniniai augalai išdžiovinti?“, – klausė ragautojai.

  Gamykla džiovintus vaisių miltelius tiekia farmacijos įmonėms, vitaminų gamybai, restoranams maisto gražinimui ir spalvinimui natūraliais būdais. Na, o norintiems natūraliais vitaminais mėgautis visus metus, kviečiame aplankyti interneto parduotuvę www.urbanfood.lt ir užsisakyti.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas dėkoja visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems!

Skip to content