• KPPAR Jonavos filialo verslo atstovai diskutavo apie darbo santykių tendencijas Lietuvoje

  Spalio 19 d. Jonavos rajono savivaldybėje vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Jonavos krašto verslininkams surengta konferencija „Darbo santykių tendencijos Lietuvoje“.

  Konferencijos dalyviai aptarė darbo rinkos situaciją Lietuvoje ir Jonavos rajone, diskutavo apie nuotolinio darbo iššūkius, duomenų apsaugos problemas, darbo ginčų sprendimų galimybes.

  Konferencijos dalyvius pasveikino Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė, paraginusi verslo atstovus savo veikloje nepamiršti socialinės atsakomybės bei darbuotojų gerovės.

  „Kodėl laisvų darbo vietų yra, o darbo ieškančių nemažėja? Kaip rasti darbuotojų ir tinkamai konkuruoti dėl jų rinkoje?

  Unikalaus ir visiems tinkančio atsakymo nėra, bet aišku viena – tik viliojančio atlygio nepakaks, kad darbuotojas norėtų būti tavo komandos dalimi ir jaustų bent kiek lojalumo. Ir visai nesvarbu, kurioje organizacijos grandyje jis dirbs. O kad dirbančiųjų būtų kuo daugiau, o nedirbančių – mažiau, savaime suprantama, suinteresuota ir savivalda“, – sako B. Gailienė.

  KPPAR yra didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti organizacija, turinti savo filialą ir Jonavoje. Šiuo metu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija  750 įmonių regionų savivaldybėse.

  Nuotraukų autorius Audrius Reipa.

Skip to content