• Naujienos
 • KPPAR Jonavos filialo narių susitikimas su Jonavos rajono meru Mindaugu Sinkevičiumi

  Gegužės 26 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Jonavos filialo verslininkai lankėsi Jonavos rajono savivaldybėje, kurioje vyko susitikimas su  Jonavos rajono meru Mindaugu Sinkevičiumi ir savivaldybės administracijos darbuotojais.

  Susitikimo metu vietos verslininkai Jonavos rajono merui M. Sinkevičiui ir  savivaldybės atstovams pateikė aktualius  klausimus temomis:

  • Ukrainos piliečių integracijos į darbo rinką bei apgyvendinimo problemos;
  • Kolektyvinės apsaugos statiniai bei priedangos Jonavos gyventojams;
  • Lopšelių darželių darbo laiko problemos;
  • Savivaldybės sudarytų sutarčių situacija dėl ženkliai pakilusių kainų, infrastruktūros mokestis;
  • Daugiausia rajono investicijų reikalaujantis Jonavos baseino įveiklinimas, jo įtaka savivaldybės biudžetui;
  • Jonavoje išlieka opi bedarbystės problema, šiame regione vis dar yra seniūnijų, kuriose nedarbo lygis viršija 20 procentų.

   

  KPPA rūmų Jonavos filialo Tarybos pirmininko Alfonso Meškausko iniciatyva buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, kada savivaldybės atstovai, seniūnijų darbuotojai, Užimtumo tarnyba ir verslininkai organizuotų darbo muges, kuriose operatyviai spręstųsi vaikų darželių ir patekimo į juos, nuvežimo į darbą problemos.

  Jonavos rajono meras Mindaugas  Sinkevičius  sulaukė ir KPPAR Jonavos filialo narių  kvietimo prisidėti prie planuojamos surengti 2022 metų spalio mėnesį Jonavoje vyksiančios konferencijos “Darbo santykių tendencija Lietuvoje”, kurioje būtų aptariamos ir bedarbystės problemos, ieškoma būdų joms spręsti.

  Priėmęs verslininkų kvietimą, Jonavos rajono meras M. Sinkevičius bei savivaldybės administracijos darbuotojai išsamiai atsakė į verslininkų išsakytus jiems rūpimus klausimus, taip pat pasidalijo planais dėl rajono plėtros, aptarė savivaldybės ir verslo bendradarbiavimo galimybes. Kalbėdamas su verslo atstovais M. Sinkevičius pabrėžė, kad visada laukia iš verslo daugiau socialinių, atsakingo verslo iniciatyvų.

   

   

Skip to content