• Naujienos
 • Koronaviruso įtaka Jūsų verslui: problemos ir pasiūlymai

  Europoje ir visame pasaulyje susidariusi situacija dėl COVID-19 pandemijos jau palietė verslą, todėl būtina reaguoti ir priimti sprendimus skatinančius ekonomiką bei mažinančius koronoviruso verslui sukeltas pasekmes.

  Realios verslo situacijos žinojimas ir Jūsų pasiūlymai šiuo laikotarpiu yra labai reikalingi todėl dėkojame visiems, kurie atsiliepė į Rūmų kvietimą ir pateikė informaciją,  konkrečius pasiūlymus, kurie padėtų verslui sumažinti koronaviruso poveikį.

  Jūsų pasiūlymai buvo perduoti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai, asociacijos prezidentas dalyvavo pasitarimuose. Dalis pasiūlymų įtraukta į LR Vyriausybės patvirtintą ekonomikos ir koronaviruso sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą (pvz.: valstybės lėšos skiriamos prastovų išmokų dalies padengimui, mokesčių atidėjimas, kt.).

  Mūsų pastangomis Lietuvos PPAR asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius įtrauktas į darbo grupę valstybės lygio ekstremaliosios situacijos priemonių taikymo verslui klausimams koordinuoti.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius džiaugiasi, kad LR Seimas priėmė pakeitimus, skirtus išsaugoti darbo vietas ir pagal darbdavių reikalavimus Valstybė galės subsidijuoti 90 proc. nuo darbuotojui priskaičiuoto darbo užmokesčio, bet ne daugiau nei 607 eurai bruto, tuose sektoriuose, kur nustatyti Vyriausybės apribojimai ekstremalios situacijos arba karantino metu. „Galime ir aktyviai atstovaujame verslo interesams, todėl prašome Jūsų pateikti aiškiai išdėstytas problemas, pasiūlymus – prašomus sprendimus, kurie padėtų verslui ir Lietuvos ekonomikai šiuo sudėtingu laikotarpiu.“ – sako KPPAR prezidentas.

  Prašome Jūsų pateikti aiškiai išdėstytas problemas, pasiūlymus – prašomus sprendimus,  kurios padėtų verslui ir Lietuvos ekonomikai šiuo sudėtingu laikotarpiu: el. paštu: daiva.vysniauskiene@chamber.lt arba užpildant formą: https://forms.gle/ZF7qKC4zxTA5d4sk7

  Visi pasiūlymai per LPPARA prezidentą Rimą Varkulevičių bus perduoti darbo grupės vadovui Ministro Pirmininko patarėjui Lukui Savickui.

Skip to content