• Naujienos
 • Konkurso „Sukurta Jonavoje” 2022 m. laureatas – UAB „IT trade“

  Liepos mėnesį Jonavos rajono verslininkai buvo kviečiami dalyvauti konkurse  „Sukurta Jonavoje”.

  Konkurso tikslas – bendradarbiaujant  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialui ir Jonavos rajono savivaldybei – didinti savivaldybėje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą bei skatinti aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies, užsienio rinkose gaminių bei paslaugų sukūrimą.

  Šių metų konkurse ,,Sukurta Jonavoje” dalyvavo :

  AB „Achema“ su gaminiu – Universalios trąšos NPK4-3-5+0,57CaO+0,34 MgO+0,65 SO3.

  UAB „Agrochema“ su gaminiu – Skystosios azoto trąšos  su siera  rapsams „Lyderis NS27-6“.

   UAB „Agrochema“ su gaminiu  – Skystosios azoto trąšos  su siera javams  „Lyderis NS30-2,5“.

  Antanas Kirvelevičius su gaminiu – Metaliniai skrabalai.

  UAB „IT trade“ su gaminiu – „MarciPana fragrances“ namų kvapu „Tabakas ir ąžuolas“.

  Ralio gimnazijos Mokinių mokomoji bendrovė su prekiniu ženklu „EpoxyMoxy“, gaminanti raktų pakabukus ir tušinukus iš epoksidinės dervos.

  MB „Markyzo“ su gaminiu – džemperis „Jonava“.

  MB „Noelia“ kūrybinė studija „NOE design“.

  Speciali, rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtinta, komisija išrinko tris nugalėtojus, kurie bus apdovanoti aukso medaliais ir įgis teisę konkurso simboliką naudoti savo prekių ar paslaugų žymėjimui bei reklamai.

  Šių metų konkurso laureatais tapo:

  UAB „IT trade“ ir jų „MarciPana fragrances“ namų kvapas „Tabakas ir ąžuolas“. Tai yra prabangioje juodoje dėžutėje supakuotas namų kvapo buteliukas, dekoruotas lavos akmens karoliukais, kuriuos galima nešioti kaip apyrankę. Dėžutėje pirkėjas taip pat randa knygos skirtuką su eilėmis ir natūralų mineralą – juodąjį turmaliną.

  „Turmalinai valo aurą ir aplinką, į kurią patenka jų nešiotojas, nuolatos spinduliuodami savo energiją į išorę. Taip pat neutralizuoja neigiamą elektronikos spinduliuotę. Tai yra tobulai prie namų kvapo priderintas mineralas, kuris tinka visiems vyriškiems meridianams“, – pasakojo Elmyra Tamkevičienė, namų kvapo autorė ir įmonės vadovė.

  MB „Markyzo“ džemperis „Jonava“.  Tai – jonavietės siuvėjos Ingridos Zakarauskienės specialiai konkursui sukurtas džemperis. „Kuriant gaminį šiam konkursui buvo panaudotas „zero waste“ principas. Sukerpant įvairius gaminius iš trikotažo, lieka daug medžiagų atraižų, kurias panaudoti pavyksta itin retai. Šį kartą tikslas sunaudoti kiek įmanoma mažiau audinio ir palikti tik minimalias šiukšles gamtai buvo įgyvendintas“, – džiaugėsi rūbų kūrėja.

  MB „Noelia“ kūrybinė studija „NOE design“. Jonavietė Kristina Počepavičienė kuria ir parduoda meno dirbinius iš epoksidinės dervos, taip pat rengia mokymus ir dalinasi savo amato paslaptimis. „Dauguma kūrėjų neatskleidžia savo paslapčių, o mano tikslas yra šviesti žmones apie epoksidinę dervą bei jos galimybes. Yra mitas, kad epoksidinė derva – blogis. Šiandien technologija labai pažengusi, dirbu su netoksiška derva, su ja gali kurti net vaikai, ji yra tinkama sąlyčiui su maistu“, – kalbėjo menininkė.

  Apdovanojimai bus įteikti Jonavos miesto 272-ojo gimtadienio  šventės, vyksiančios rugpjūčio 6 dieną, metu.

  Dėkojame išskirtinius produktus kuriantiems jonaviečiams.

  Sveikiname KPPAR Jonavos filialo narį UAB „IT trade“, tapus konkurso laureatu ir linkime neišsenkančio kūrybinio potencialo verslo idėjose bei didžiausios sėkmės siekiant užsibrėžtų ateities tikslų!

Skip to content