• Naujienos
 • Konferencijoje „Formulė: versli ir laiminga. Kitu kampu“ – 450 dalyvių

  Trečius metus organizuota didžiausia moterų verslumo skatinimo konferencija Kaune šiemet vėl sukvietė gausų būrį dalyvių. Kaip ir kiekvienais metais, konferencija buvo organizuojama moterims, jau turinčioms verslo valdymo ir vadovavimo patirties, taip pat toms, kurios dar tik žengia pirmuosius žingsnius versle, ar svarsto apie galimybę tai daryti. Šių metų konferencijoje organizatoriai kvietė pažvelgti į save iš šalies – kitu kampu.

  Konferencijoje susirinkusius dalyvius pasveikino renginio organizatoriai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius ir Kauno regiono Verslo moterų tinklo vadovė, UAB „Linolitas“ direktorė Saulė Motiejūnienė.

  Pirmasis konferencijos pranešėjas UAB „Grand Partners“ ugdymo partneris dr. Arvydas Būta skaitė pranešimą pavadinimu „Moteriška lyderystė – (ne)įmanoma?“. Pranešėjas ne tik pristatė lyderystę, jos tipus bet ir patarė kuri lyderystės koncepcija gali būti naudinga ir vertinga moterims.

  Ko gero joks verslininkas negali išvengti derybų. Derybos vyksta nuolat tiek darbe, tiek kitose gyvenimo situacijose, todėl labai svarbu žinoti kaip elgtis derybose. Organizacijų konsultantas Darius Pietaris pranešimu „Moteris derybose: tarp pelenės ir amazonės“ atskleidė stipriąsias moters savybes derybose ir kaip jas sėkmingai panaudoti.

  Alliance for Recruitment operacijų vadovas Arturas Navickas pranešimu „Moterų ir darbdavių santykiai: neatskleistos galimybės ir nutylėtos tiesos“ kalbėjo apie tai, kodėl akcininkai samdo vadoves moteris.

  „Vyriški kaklaraiščiai ir moteriški aukštakulniai“ – diskusija atskleidė koks būna moterų požiūris į teisinius aspektus, finansines rizikas bei kaip moterys elgiasi susidūrusios su sveikatos problemomis. Diskusiją moderavo Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ generalinė direktorė. Diskusijos dalyviai – advokatų profesinės bendrijos „Černiauskas ir partneriai“ vyriausiasis partneris, AS „Citadele banka“ Lietuvos filialo Kauno skyriaus vadovas Mindaugas Bičkauskas ir Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies aritmijų skyriaus vadovas prof. dr. Aras Puodžiukynas.

  Kaip formuoti verslios moters asmeninį prekės ženklą konferencijos dalyviams patarė GConsulting įkūrėjas ir vadovas, konsultantas, autorinės laidos „Rinkodaros guru“ vedėjas Giedrius Juozapavičius skaitęs pranešimą „Verslios  moters  įvaizdis: nuo šypsenos iki asmeninio prekės ženklo“.

  Kad pastaruoju metu visi nuolat skubame ir vis mažiau laiko randame sau ir poilsiui pastebi dauguma. Konferencijos dalyviai naudingų patarimų kaip išlaikyti optimalią sveikatą skubėjimo amžiuje gavo iš Lietuvos olimpinės rinktinės kineziterapeuto Tomo Linksmuolio ir jo pranešimo „Optimali sveikata skubėjimo amžiuje – ką žinome?“.

  Konferencijos pabaigoje aktorius, lektorius, improvizacijos teatro „Kitas kampas“ bendraįkūrėjas atskleidė kaip statusas veikia kūno kalbą, o kūno kalba status ir kokią įtaką tai daro bendravimui.

  Renginio organizatoriai dėkoja pranešėjams, konferencijos dalyviams ir konferencijos moderatorei žurnalistei, TV ir radijo laidų vedėjai Livijai Gradauskienei. Už galimybę organizuoti konferenciją parodos „Moters pasaulis“ metu, dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariui, parodos „Moters pasaulis“ organizatoriui Ekspozicijų centrui.

  Konferencijos video medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=7Nqz0sY6SOU&t=576s

  Prezentacijos: 
Skip to content