• Naujienos
 • Konferencija „Europos partnerių susitarimas dėl ekonomikos skaitmeninimo – o kaip Lietuvoje?”

  Birželio 27 d. vyko konferencija „Europos partnerių susitarimas dėl ekonomikos skaitmeninimo – o kaip Lietuvoje?”, Trišalės tarybos nariams bei svečiams.

  Trišalės tarybos nariai įvertino Europos socialinių partnerių pasirašytą pamatinį susitarimą, kaip partnerystės būdu įgyvendinti skaitmeninę ekonomikos transformaciją, išvengiant darbuotojų ir darbdavių konfliktų šiame procese, Susitarimo nuostatų žinomumą Lietuvoje, aktualumą, nuveiktus ir būsimus darbus Susitarimo priemonių srityje.

  Konferencijos metu įžvalgomis apie darbo ginčų praktiką Kauno regiono įmonėse bei jų problemų ypatumais skaitmeninimo kelyje dalinosi ilgametę patirtį sukaupusi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) įmonės – narės VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ vadovė Eglė Makselytė.

  Asociacijos INFOBALT direktorius Virgilijus Dirma pristatė pranešimą dirbtinio intelekto tema, apie jo vietą ekonomikos skaitmenizavimo procese. UAB „Kauno arena” personalo vadovė Irma Bandzevičiūtė – Stankuvienė dalijosi „Žalgirio” organizacijos patirtimi, kaip (ne)lengva skaitmenizuotis. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Talentų politikos grupės vadovas Osvaldas Šmitas pristatė temas: sumaniosios specializacijos kryptys bei skaitmeninių įgūdžių tobulinimo gamybos efektyvumui ir užimtumo apsaugai. Taip pat pasidalino informacija apie kvietimus SVV įmonėms tobulinti įgūdžius, ŠMSM kuriamas individualias asmenų mokymo paskyras.

  Konferencijos organizatoriai: Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

  Dėkojame visiems dalyvavusiems.

   

  Projektas „Digisoc” SOCPL-2021-SOC-DIALOD-01.

   

Skip to content