• Kodėl marketingas turi rūpėti ne tik įmonės marketingistui

    Marketingas egzistuoja kiekviename versle. Tačiau ne kiekvienoje įmonėje tuo užsiima marketingo specialistai, o sprendimų priėmimas atitenka funkcijas vykdančiai komandai. Šių mokymų pagalba norime padėti įmonių vadovams suprasti strateginę marketingo reikšmę versle ir atrasti galimybes jį auginti, vystyti ir plėtoti. Nes būtent vadovai geriausiai mato visapusišką savo verslo viziją ir gali priimti kryptingus sprendimus.

    Jeigu vadovui kyla klausimų kaip optimizuoti marketingo kaštus ir kur “dingsta” pinigai, kaip matuoti ir įvertinti marketingo rezultatus įmonėje, ko tikėtis iš marketingo agentūros ar freelancerio, kokios ataskaitos reikalauti mėnesio pabaigoje ir kaip padaryti, kad uždirbtumėte daugiau, kviečiame rasti atsakymus gruodžio 2 dieną vyksiančiuose Vadovų lyderystės akademijos mokymuose „Marketingas verslo augimui“ su Lietuvos marketingo asociacijos Vilniaus tarybos narėmis Delija Milašiūte ir Neringa Čepone. Pusė dienos mokymų medžiagos sudarys atrinkta metodinė informacija, pasaulinių marketingo tendencijų apžvalga ir realių verslo atvejų pavyzdžiai. Kita 50 proc. mokymų dalis bus skirta dalyvių verslų atvejų praktiniam nagrinėjimui, marketingo audito priemonėms ir namų darbams.

    Šie mokymai Jums padės pažinti ir auginti marketingo rezultatus organizacijoje, suprasti kaip marketingo ir komunikacijos pagalba galima padidinti pajamas, parduoti pridėtinę vertę klientams bei išlaikyti laimingus darbuotojus.

    Daugiau informacijos apie mokymus, mokymų lektores, bei registracijos nuorodą rasite čia: https://chamber.lt/renginiai/vadovu-lyderystes-akademija-marketingas-verslo-augimui/

Skip to content