• Kėdainiuose atidaryta pirmoji Lietuvoje skystųjų trąšų gamykla

  Vakar Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo atstovai sveikino pirmosios Lietuvoje skystųjų trąšų gamyklos „Ikar“ darbuotojus su atidarymu.

  „Per metus žadame pagaminti apie 10 tūkstančių tonų skystų kompleksinių mikroelementais praturtintų trąšų. Apie dvidešimt procentų jų greičiausiai liks Lietuvoje, o kitos bus parduodamos į Europos ir Azijos šalis. Matome, kad susidomėjimas tokiomis trąšomis yra didelis, tad ir ėmėmės jų gamybos. Kėdainius pasirinkome ne atsitiktinai. Tai – Lietuvos vidurys, turintis gerus kelius“, – sakė bendrovės „Ikarai“ direktorius Remigijus Streckis.

  Gamykla įsikūrė Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). Investicijos į šią gamyklą siekia 3 milijonus eurų. Šiuo metu čia dirba 15 darbuotojų. Ateityje planuojama gamyklos plėtra.

  Atidarymo ceremonijoje dalyvavę Kėdainių rajono savivaldybės vadovai – meras Valentinas Tamulis, vicemeras Paulius Aukštikalnis ir administracijos direktorius Arūnas Kacevičius – pasidžiaugė, jog pastaraisiais metais didėja investuotojų susidomėjimas Kėdainių LEZ. Pasak jų, naujų investuotojų atėjimas į Kėdainius labai naudingas visiems kėdainiečiams. Vadovai išreiškė viltį, kad Kėdainių LEZ ateityje įsikurs ir daugiau įmonių. Tam bus skiriamas didžiulis savivaldybės dėmesys.

  Šių metų liepos mėnesį UAB „Ikarai“ tapo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo nariais.

   

Skip to content