• Kėdainių verslininkai dalyvavo mokymuose apie įtaigias prezentacijas ir infografiką

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filiale įvyko praktiški ir įdomūs mokymai „Įtaigios prezentacijos ir infografika“. Mokymus vedė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir rūmų tarybos narė, UAB „IT Akademija“ direktorė Vilma Eidukynaitė.

    Verslininkai mokymams susitiko Kėdainių profesinio rengimo centre. Mokymų metu Lektorė pristatė paprastus, tačiau daug kam nežinomus būdus, kaip naudojantis įvairiomis klaviatūros kombinacijomis pagreiti užduoties atlikimą ir kaip valdyti prezentacijų kūrimą bei optimizuojant savo laiką sutaupyti mažiausiai 15 minučių per dieną. Praktiniuose mokymuose verslininkai sužinojo, kaip kurti įtaigias prezentacijas naudojant Microsoft Office PowerPoint programą, kokių klaidų vengti, kad prezentacija netaptų nuobodi ir nepagadintų įmonės įvaizdžio, pristatant ją esamiems ar potencialiems partneriams, klientams ir visuomenei. Mokymų dalyviai gavo ir praktinių patarimų. Norintiems kokybiško ir greito varianto, V. Eidukynaitė rekomendavo naudoti jau sukurtus profesionalius infogramų ruošinius, kuriuos galima rasti tokiuose tinklalapiuose kaip www.canva.com, www.infogram.com, www.prezi.com ir kituose.

     

     

    Lapkričio mėnesį jau planuojami mokymai su „IT Akademija“ direktore V. Eidukynaite, skirti MS Office Excel programos galimybėms įsisavinti. Apie tai informuosime kiek vėliau, todėl kviečiame sekti naujienas ir planuojamus renginius rūmų naujienlaiškyje.

Skip to content