• Naujienos
 • Kėdainių filialo narių vizitas pas narį UAB „Kvalitetas“

  Birželio 28 d. UAB „Kvalitetas“ direktorė Gintarė Laucė pakvietė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo narius susipažinti su gamykla, pasimėgauti rožių ir levandų žydėjimu, pasivaikščioti edukaciniu lauku ir pamatyti gamybos procesus – kaip modernizuotu senoviniu džiovinimu galima pagaminti šiuolaikiškus, inovatyvius produktus.

  UAB „Kvalitetas“ įkurta 1997 metais. Ją įkūrė keturi universitetų (Kauno technologijos universiteto ir Aleksandro Stulginskio Universiteto) mokslininkai ir dėstytojai, dirbantys kokybės vadybos ir organizacijų veiklos efektyvumo didinimo srityje. Jau bendrovės įkūrimo pradžioje UAB „Kvalitetas“ tikslas buvo padėti Lietuvos organizacijoms įgyvendinti efektyvias kokybės vadybos sistemas, jas sertifikuoti, siekiant ne tik tarptautinių kokybės reikalavimų atitikties, bet ir  optimizuojant organizacijų veiklos vidinius procesus. Toks požiūris leido daugeliui mūsų klientų tvariai plėtoti veiklą ilgalaikėje perspektyvoje, atsižvelgiant į dinamiškai kintančią (kartais – radikaliai kintančią ir įvardijamą kaip „krizė“) socialinę, ekonominę, technologinę, politinę bei teisinę aplinką. 2009 metais buvo pakoreguota „Kvaliteto“ misija, kuri dabar skamba paprastai – gyvenimo kokybė!

  KPPAR Kėdainių filial0 narės – įmonės sukurtas prekinis ženklas „Urban Food“ gamina ir prekiauja maistu ir kitais sveikais, ekologiškais, lietuviškais produktais ištisus metus, o juos įsigyti galite interneto parduotuvėje www.urbanfood.lt, vaistinėse arba partnerių parduotuvėse.

  Įmonė perka tik Lietuvoje užaugintas uogas, daržoves, žoleles ir sėklas, jas patys džiovina žemoje temperatūroje taip išsaugodami natūralius uogų ir daržovių skonius bei gerasias savybes. Norintiems stiprinti imunitetą bei gyventi sveiką gyvenimo būdą tai puikus būdas tai padaryti natūraliai.

  Susirinkę svečiai keitėsi kontaktais, bendravo neformalioje aplinkoje bei degustavo “greitus” šaltibarščius, džiovintas uogas bei vaistažoles.

Skip to content