• Kėdainių filialo narių susitikimas UAB „Marex Boats“ ir ŽŪB „Agroharmonija“

  Rūgpjūčio 10 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo įmonės-narės turėjo galimybę susipažinti su nariais iš kitų regionų – UAB „Marex Boats“ ir ŽŪB „Agroharmonija“. 

  Žavesys ir išskirtinumas – abiejų įmonių teikiamus gaminius/siūlomas prekes galima priskirti prabangos klasei:  „Marex Boats“  siūlo rankų darbo, pagal individualius užsakymus gaminamus jūrinius katerius, o „Agroharmonija“  lepina savo klientus gurmanus marmurine Angus jaučio mėsa ir jos gaminiais. 

   „Marex Boats“ –  Norvegijos motorinių valčių gamintojas, žinomas dėl savo modernios meistrystės, motorinės valties ilgaamžiškumo ir nepriekaištingo dizaino. Praėjo pusšimtis metų nuo tada, kai Norvegijoje į vandenį buvo nuleistas pirmasis Marex (pavadinimas iš lot. k. reiškia jūrų karalius) motorlaivis. Originali Marex laivų statykla tai šeimos įmonė, kuri buvo įkurta 1973 metais Grimstade, mažame miestelyje pietinėje Norvegijos pakrantėje, ir pamažu tapo viena solidžiausių Europos valčių gamintojų.

  Šiandien „Marex Boats“ yra stipresnė ir didesnė nei bet kada, o jos platintojų tinklas apima visą pasaulį. Marex yra žinomas visoje Europoje dėl savo modernaus meistriškumo, ilgaamžiškumo ir dizaino. „Marex boat“ motorinės valtys gaminamos Ilgakiemio kaime, Kauno rajone, pakeliui į Prienus. 

  Po įdomaus vizito  ir susipažinimo su katerių gamybos ypatumais, Kėdainių filialo nariai vyko į įmonę „Agroharmonija“. Įmonė Harmony Parko teritorijoje įkūrusi Gastro barą „Samana“, kvietė ragauti dukart Burger fiestoje apdovanojimus pelniusius burgerius su brandinta jautiena. 2018 m. „Agroharmonija“ įsigijo pirmuosius 70 Angus veislės jaučių. Ūkis greitai plėtėsi ir augo, o dabar jaučių yra daugiau nei keli šimtai, ūkį papildė vištos, avys, triušiai bei antys. 

  Dėkojame UAB „Marex boats“ ir ŽŪB „Agroharmonija“ už malonų sutikimą.

Skip to content