• Naujienos
 • Kėdainių filiale išrinkta nauja taryba ir jos pirmininkas 2024-2028 m. kadencijai

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas, veikiantis nuo 2015 m. kaip atstovybė, o 2019 m. išaugęs į filialą, kovo mėnesį, visuotinio susirinkimo metu, išrinko naują tarybą sekančiai 4 metų kadencijai. Filialo taryba sudaroma iš 7 tarybos narių. Kėdainių filialas vienija 64 įmones nares.

  Pelnęs filialo narių pasitikėjimą ir pripažinimą, tinkamumą atstovauti KPPAR Kėdainių filialo verslo bendruomenei, KPPAR Kėdainių filialo tarybos pirmininku antrai kadencijai išrinktas Egidijus Žaltauskas – Kėdainių krašto kredito unijos administracijos vadovas.

  Pirmininko pavaduotoju išrinktas Gediminas Norkus, UAB „Linėja Transport“ direktorius.

  Filialo tarybos nariai: Dangiras Kačinskas, VšĮ Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius, Donatas Masiokas UAB „Doresta“ direktorius, Paulius Gustas UAB „Gusto baldai“ direktorius, Dainius Cibulskis UAB „Grifinas“ akcininkas, Žiedūnė Aleknaitė VšĮ Žiedūnės integruotų menų studija.

  Nieko nelaukdama, naujai išrinkta KPPAR Kėdainių filialo taryba, susirinko į pirmąjį šios tarybos posėdį, svarstė Kėdainių verslininkams aktualius klausimus, rengė pasiūlymus Kėdainių r. sav. dėl ilgalaikės miesto vizijos, komunikacijos problemų sprendimo, infrastruktūros planavimo ir kt.

  KPPAR Kėdainių filialas vienija verslo atstovus iš Kėdainių rajono, vykdo valstybės deleguotas funkcijas, atstovauja verslui, rengia apskritojo stalo diskusijas su savivaldos, valstybės įstaigų atstovais, organizuoja debatus su kandidatais į merus, į seimo narius, rengia konferencijas, kiekvieną mėnesį kviečia į bendruomenės susitikimus, dalijasi verslui aktualia informacija ir kt.

  Jei pageidaujate prisijungti prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo, susisiekite su filialo direktore Ramune Gustiene, el. p. ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu +370 673 20 205.

Skip to content