• Naujienos
 • Kauno verslo vadovų klubo nariai domėjosi Pažaislio istorija

  Spalio 21 dieną svetingumo komplekse „Monte Pacis“ veikiančiame Pažaislio vienuolyno ansamblyje vyko Kauno verslo vadovų klubo susitikimas.

  Šis klubo susitikimas buvo pirmasis šiais metais ir tradiciškai vadinamas ataskaitiniu, kuomet esamiems ir naujiems nariams pristatoma klubo veiklos ataskaita, rengiamas planas ateinantiems metams. O esant poreikiu perrenkama klubo valdyba. Jau metus Kauno verslo vadovų klubui vadovauja UAB „Incon“ direktorius Mantas Raišys. Klubo nariai padėkojo vadovui už sėkmingą darbą ir palinkėjo puikių ir įdomių metų toliau vedant klubą į priekį.

  Gausus vadovų būrys ne tik aptarė praėjusius klubo veiklos metus, dalinosi ateities planais ir galimomis susitikimų temomis, bet ir domėjosi Pažaislio istorija. Ekskursijos metu po įspūdingą Pažaislio vienuolyno ansamblį verslininkai pamatė ir sužinojo paslaptingą ir ilgą jo istoriją.

  Verslo vadovų klubas įsteigtas 2011 m. rugsėjo 13 d. 2019 m. klubas vienijo 21 klubo narį, o 2020-aisiai klube jau 31 vadovas. Klubas veiklus, nuo jo įkūrimo jau įvyko 78 renginiai. Pagrindiniai Kauno verslo vadovų klubo veiklos tikslai yra stiprinti verslo bendruomenės etiką ir kultūrą, kelti klubo narių kompetenciją įvairiose srityse ir skatinti glaudų verslo struktūrų ir vykdančiosios valdžios bendradarbiavimą.

  Kauno verslo vadovų klubas 2019 metais organizavo Statybų konferenciją „Gervė“ Žalgirio arenos amfiteatre parodoje „Namų pasaulis 2019“. Šioje konferencijoje du klubo nariai skaitė pranešimus.

  Klubo vadovas taip pat dalyvavo Metodinio integruoto ekonomikos ir verslo kalbos renginyje „Verslo idėjų generavimas“, kur mentoriavo ir vertino mokomųjų moksleivių bendrovių verso idėjas. O vasarą verslininkai idėjomis, patirtimi ir kontaktais dalijosi Sostinių golfo klube.

  2019 metais klube organizuoti seminarai:

  „Kai supranti, kad reikia ne tik klausytis, bet ir išgirsti“. Pranešėjas – Linas Gudonavičius, UAB „Invertus“ vadovas

  „Kaip pažinti savo komandą?“ Pranešėja – Vitalija Venckuvienė, ekonomikos mokslų daktarė

  „Vadovo įvaizdis, kuris kelia pasitikėjimą“. Pranešėjas – Gintautas Strolys, UAB „Šilko tekstilė“ vadovas

  „Kokios lyderystės reikės rytoj?“. Pranešėjas – verslininkas Ignas Staškevičius

  Bendrovės valdybos ir jos narių veiklos principai, funkcijos, atsakomybė. Pranešėjai: Dr. Vyda Mozūriūnienė, UAB „Comfort Heat“ gen. direktorė, VPPAR Tarybos narė , Algimantas Variakojis, Fondo „Verslo angelai I“ partneris.

  Esminės tiesos apie darbuotojų motyvaciją“. Pranešėjas – Gintarė Varnelė, „TMD partners“ konsultantė

  „Teismas negąsdina – ginčų sprendimas kitaip“. Pranešėjas – Egidijus Langys, APB „AVOCAD“ advokatas, partneris

  „Kada įmanoma win-win derybų baigtis?“. Pranešėjas – Dainius Peldžius, „TMD partners“ konsultantas ir partneris

  „Strateginės sesijos. Kaip susikurti veiksmingą strateginį planą?“. Pranešėjas – Vilius Žemaitis, „TMD partners“ konsultantas ir vadovaujantis partneris

  Verslo vadovų klubas – tai puiki vieta bendrauti, keistis patirtimi, tobulėti, tai įdomūs susitikimai, diskusijos, tai prasmingas laikas drauge. Kauno verslo vadovų klaube – aukštesnė etika ir kultūra, asmeninis-organizacinis tobulėjimas, patirties dalijimasis ir verslų bendradarbiavimas.

Skip to content