• Kauno verslo moterų tinklo strateginė sesija

    Nors labai lauktas vienas svarbiausių metinių renginių dėl Covid-19 protrūkio įvyko (2022-01-13) nuotoliniu būdu, tačiau aktyvumu ir rezultatyvumu jis pranoko visus lūkesčius. Strateginėje  sesijoje dalyvavo 30 narių.

    Pirmoje strateginės sesijos dalyje tinklo vadovė Saulė Motiejūnienė pristatė 2021 m. veiklas, rezultatus, pateikė finansinę ataskaitą. 2021 m.  buvo gausūs renginiais, konferencijomis ir kelionėmis.

    Narystė tinkle auga kiekvienais metais ir dabar turime 51 narę.

    Apžvelgėme narių lūkesčius ir įžvalgas surinktas apklausiant nares išankstinės apklausos metodu. Buvo diskutuota apie Kauno verslo moterų tinklo viziją, misiją ir vertės pasiūlymą narėms. Darbo grupėse narės išgrynino misijos, vizijos ir vertybių pagrindines reikšmes, pateikė pasiūlymus  renginiams, naujoms susitikimo formoms, temas forumui ir konferencijai. Viso narių įžvalgos nukreiptos į kokybišką Kauno verslo moterų tinklo veiklą ir plėtrą. Viena aktualiausių išsakytų minčių – naujos narės įtraukimas į veiklą.

    Informaciją parengė: Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė, tel.: 8 687 36240, daiva.vysniauskiene@chamber.lt

Skip to content