• Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose svečiavosi Europos Parlamento narys Juozas Olekas

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose svečiavosi ir su prezidentu Zigmantu Dargevičiumi bei generaline direktore Olga Grigiene susitiko Europos Parlamento narys Juozas Olekas, Lietuvos Respublikos Seimo narė Orinta Leiputė bei jos patarėja Aurelija Lankelienė.

    Europarlamentaras Juozas Olekas pasveikino rūmų vadovus ir visą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenę, kuri šiuo metu vienija 638 narius ir yra didžiausi rūmai visoje Lietuvoje Verslo dienos ir artėjančio rūmų 30-mečio progomis. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius svečius supažindino su XIX amžiaus pastato, kuriame šiuo metu įsikūrę Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, istorija, bei trumpai apžvelgė rūmų istoriją ir verslo situaciją šiandien.

    Svečiai teiravosi kaip verslas reaguoja į ambicingus Europos žaliojo kurso ir skaitmeninimo tikslus. Prezidentas atkreipė dėmesį, kad labai svarbu yra kiekvienam verslui suteikti galimybę pasinaudoti ES parama. „Projektų kvietimai turėtų būti pritaikyti tiek smulkiam, tiek vidutiniam ar stambiam verslui, atsižvelgiant į poreikius“, – susitikime kalbėjo Z. Dargevičius, taip pat atkreipęs dėmesį, kad pramonės įmonėms finansavimas būna neretai, tačiau kur kas mažiau galimybių ir pagalbos Žaliojo kurso ar skaitmenizacijos srityse sulaukia paslaugų teikėjai.

    J. Olekas susitikimo metu taip pat paskatino verslo atstovus dar aktyviau įsitraukti į teisėkūros procesus, dalyvauti diskusijose dėl ruošiamų įstatymo projektų ir išsakyti savo savo poziciją verslui aktualiais klausimais.

Skip to content