• Naujienos
 • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankosi delegacija iš Turkijos

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja projekte „Tarpeuropinis inovacijų tinklas“, kurio tikslas skatinti inovatyvaus verslo kūrimą ir plėtrą konsultuojant bei organizuojant mokymus tiek jau įkurtoms įmonėms, tiek startuoliams, dar tik turintiems verslo idėją. Taip pat sukurti internetinę platformą, skirtą interaktyviems mokymams inovacijų, projektų valdymo, verslumo, intelektinės nuosavybės teisių temomis.

  Šio projekto koordinatorius – Trabzon prekybos ir pramonės rūmai, projekto partneriai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Bulgarijos prekybos ir pramonės rūmai.

  Šią savaitę, spalio 29 – 30 dienomis Kaune lankysis Trabzon prekybos ir pramonės rūmų delegacija. Į Kauną atvyks Trabzon prekybos ir pramonės rūmų prezidentas M. Suat Hacisalihoglu, prezidiumo narys Murat Iskender, tarybos narys Ahmet Kazaz, projektų vadovai Zafer Ertem ir Ahmethan Kulaksizoglu.

  Spalio 29 dieną delegacija lankysis Kauno technologijos universiteto Nacionaliniame inovacijų ir verslo centre, kur susitiks su KTU „Startup Space“, Atviros prieigos valdymo skyriaus ir Bendradarbiavimo vystymo skyriaus atstovais. Tą pačia dieną numatytas vizitas į Kauno mokslo ir technologijų parką bei susitikimas su Lietuvos inovacijų centro atstovais. Susitikime bus kalbama apie verslo paramos priemones, skirtas inovacijų ir tarptautiškumo skatinimui.

  Spalio 30 dieną svečiai iš Turkijos lankysis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Juos priims Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius. Kviečiame rūmų narius, norinčius susitikti su Trabzon prekybos ir pramonės rūmų atstovais, 9 val. 30 min atvykti į rūmus ir dalyvauti šiame susitikime. Po organizacijų prisistatymo ir diskusijos, Kauno PPA rūmų partneris Kaunas IN svečiams pristatys Kauno investicinę aplinką ir turizmo situaciją Kaune.

Skip to content