• Naujienos
 • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslininkai vyksta į Nidą tvarkyti apleisto sąvartyno

  Š.m. birželio 30 d. Nidoje vyks bendruomeniškumo renginys „Žygiuokime kartu“. Renginio tikslas skatinti bendruomeniškumą per gamtos pažinimą, aktyvią fizinę veiklą – sutelkiant bendram tikslui – švariai aplinkai. Žygio metu bus pasitelktos užduotys, kurios skatina bendruomeniškumą ir savitarpio supratimą, pagalbą, bus tvarkomas dar nuo sovietinių laikų likęs ir nesutvarkytas sąvartynas.

  Dažnai žmogus savo pėdsaką žemėje matuoja pasiekimais ir patirtimis, tačiau retas susimąsto, kokį atliekų šleifą kiekvienas iš mūsų paliekame, bandydami iš gyvenimo pasiimti viską, ką jis duoda. Šiukšlės – tai mūsų vartojimo pasekmė, tarsi lakmuso popierėlis, jas analizuojant galime suprasti žmogaus-vartotojo elgseną ir ieškoti sprendimų drauge.

  Kauno prekybos pramonės ir amatų verslininkai bendradarbiaudami su Neringos savivaldybe imasi iniciatyvos – tvarkyti, tai kas apleista ir kam vis pritrūksta valstybinių lėšų. „Mūsų žiniomis, tai – senas, dar sovietinius laikus menantis sąvartynas paliktas giliai po žeme, tačiau nuolat kapstomas laukinių gyvūnų. Tai nėra labai saugi erdvė pasivaikščiojimams gėrintis mūsų kurortu“ – teigia projekto koordinatorė Roberta Ažukaitė.

  „Turime unikalią vietą kiekvienam lietuviui, reikia ją saugoti ir tausoti. Senas sąvartynas yra didelė problema, kuriai vis neatsiranda lėšų tvarkyti, tad imamės iniciatyvos patys kartu su verslininkais“ – teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekte „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“. Rūmai įgyvendina vieną iš projekto dalių – kuria platformą „Socialinės atsakomybės galimybių aljansas“. Platformos tikslas – sukurti erdvę, kurioje Lietuvos įmonės atrastų idėjų ir galimybių save realizuoti socialinės atsakomybės veikloje, pasitelkiant į pagalbą Lietuvos nevyriausybines organizacijas, kurios savo realia patirtimi įprasmintų socialinės atsakomybės reikšmę verslo sektoriuje. Visą informaciją apie projektą galite rasti: www.sagaplius.lt

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja kaip partneris projekte Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-0001 „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“, finansuojamame Europos socialinio fondo lėšomis. Projekto vykdytojas – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

   

  Pagrindinės nuotraukos autorius: Darius Jasaitis

Skip to content