• Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento sveikinimas

  Gerbiami Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai,

   

  Sveikinu Jus su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklos 30-mečiu.

  Džiaugiuosi galėdamas kreiptis į Jus, didžiausią regiono verslo bendruomenę, kuri šiuo metu vienija net 638 narius.

  Kaunas yra vienas iš Rūmų dvasios puoselėtojų ir jau nuo 1991 metų, kai Kaune buvo atkurti prieškario Lietuvoje veikę rūmai, mūsų organizacija yra patikima verslo savivaldos institucija ir partneris, padėjęs pamatus solidarumo principu pagrįstiems verslo bendruomenės santykiams. Per 30 veiklos metų rūmai Jūsų visų dėka labai stipriai keitėsi, tobulėjo ir augo. Ne mažesnes ambicijas turime ir ateinantiems metams.

  Rūmų pripažinimas verslo bendruomenėje ir kitų verslo organizacijų bei valstybinių institucijų lygmenyje priklauso nuo tvirtos pozicijos ir garsaus balso ją išsakant. Šimtmetį siekianti rūmų istorija bei 30 produktyvių veiklos Lietuvos klestėjimo ir augimo labui metų mus įpareigoja. Todėl savo veikloje vadovaujamės trimis vertybėmis:

  Patikimumas – nes esame atviri, sąžiningi ir profesionalūs.

  Partnerystė – mes kuriame vertę bendradarbiaudami ir vadovaudamiesi lygiavertiškumo principu.

  Progresyvumas – siekiame visapusiško augimo – bendruomenės įmonių plėtros, narių vadovų ir darbuotojų kompetencijų gilinimo, narių skaičiaus augimo. Mes esame aktyvūs, lankstūs ir orientuoti į pažangą.

  Šiandien mes esame stipri 45 tūkstančių žmonių bendruomenė. Linkiu, kad kiekvienas bendruomenės narys čia atrastų savo stiprybes ir pasitelktų jas kuriant savo, savo verslo, savo krašto ir visos Lietuvos gerovę.

Skip to content