• Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius ir generalinė direktorė Olga Grigienė dalyvavo susitikime Prezidentūroje

    Rugpjūčio 28 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius ir generalinė direktorė Olga Grigienė, kartu su Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais dalyvavo susitikime Prezidentūroje.

    Susitikimo metu buvo pristatyta Rūmų istorija, aptarta visus šalies regonus apimanti Rūmų veikla, bei sėkmingas valstybės deleguotų funkcijų tarptautinės prekybos srityje vykdymas. Rūmai dalyvauja Europinių verslo struktūrų – Eurochambres ir SMEUnited – veikloje ir yra sukaupę interesų derinimo patirtį, todėl didžiuojasi valstybės deleguota privilegija dalyvauti teisėkūros procesuose ir atstovauti verslui socialiniame dialoge.

    Rūmų ir Prezidentūros atstovai kalbėjo apie įgyvendinamą svarbią misiją –bendradarbiavimą su valstybės valdžia per verslo savivaldą ir buvimą socialiniu partneriu šiame dialoge, siekiant ūkio bei visos valstybės gerovės, bei aptarė Rūmų turėtų pastatų restitucijos, valstybės apdovanojimų teikimo ir kitus, Rūmams reikšmingus, klausimus.

Skip to content