• Naujienos
 • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas dalyvavo Seimo Ekonomikos komiteto posėdyje

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius dalyvavo Seimo Ekonomikos komiteto posėdyje, kuriame buvo svarstomi klausimai susiję su turizmo sektoriaus problemomis.

  Neabejotinai Lietuvos turizmo sektorius yra vienas iš labiausiai nuo pandemijos ir karantino nukentėjusių ekonomikos sektorių.

  Turizmo organizatoriams negaunant valstybinės paramos, kuri šiuo įtemptu periodu yra ypatingai svarbi tiek išsaugant darbo vietas, tiek mažinant dėl karantino patiriamus finansinius nuostolius, situacija tampa vis sudėtingesnė. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius posėdyje teikė pasiūlymus dėl turizmo sektoriaus gaivinimo ir kitų verslo problemų, susijusių su pandemija, sprendimo. „Jeigu nebus valstybės paramos, apgyvendinimo sektorių ištiksianti krizė bus didžiulė. Baigsis pusės metų paskolų atidėjimai, jas reikės iš kažkur grąžinti, tačiau nebus iš ko, be to reikės išlaikyti darbuotojus. Lietuvos viešbučiai lapkričio, gruodžio, sausio ir vasario mėnesiais praktiškai neišsilaikydavo, buvo dotuojama kitais mėnesiais uždirbtu pelnu.“, – yra sakęs Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

  Komiteto posėdyje, į kurį buvo kviečiami Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, INVEGOS, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos turizmo verslo asociacijos, Lietuvos turizmo asociacijos ir Nacionalinės turizmo verslo asociacijos atstovai, šį klausimą pristatė ekonomikos ir inovacijų viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė.

  Posėdyje taip pat buvo aptarta Lietuvos automobilių kelių direkcijos veikla ir pristatyta 2020 metų Kelių priežiūros ir plėtros programai skirtų lėšų sąmata ir programos vykdymas.

Skip to content