• Naujienos
 • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai dalyvavo verslo kontaktų renginyje ir vizituose į įmones

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Suomijos-Lietuvos prekybos rūmais pakvietė įmonių atstovus susitikti, užmegzti kontaktus ir aplankyti inovatyvias ir išskirtines įmones Lietuvoje. Bendras abiejų rūmų lapkričio 8 d. organizuotas renginys truko visą dieną ir jame dalyvavo daugiau nei 40 dalyvių, tačiau laikas tikrai neprailgo.

  Renginio metu dalyviai lankėsi Kauno LEZ. Po išsamaus pranešimo apie Kauno LEZ veiklą, plėtros planus ir investicines galimybes, UAB „Fortum Heat Lietuva“ atstovas papasakojo apie savo veiklą, trumpai apžvelgė atliekų perdirbimo situaciją Lietuvoje ir pristatė Kauno kogeneracinės jėgainės projektą.

  Po pranešimų dalyviai  galėjo savo akimis išvysti įgyvendinamą Kauno kogeneracinės jėgainės projektą ir apsilankyti jo statybų aikštelėje. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai su didžiuliu susidomėjimu klausė pradžioje instrukcijų apie elgesį ir aprangą statybų aikštelėje. O vėliau persirengę pagal statybų aikštelėje taikomus reikalavimus, domėjosi statoma kogeneracine jėgaine ir jos galimybėmis.

  Renginio dalyviai turėjo galimybę pabendrauti, pasidalinti savo veiklomis, apsikeisti kontaktais ir užmegzti verslo partnerystes bendrų pietų metu. Renginyje dalyvavo ne tik Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, Suomijos kapitalo įmonių Lietuvoje atstovai, bet ir Suomijos ambasadorius Lietuvoje Christer Michelsson. Ambasadorius taip pat dalyvavo vizituose, domėjosi įmonių veiklomis.

  Po pietų dalyviai svečiavosi vienose didžiausių ir pažangiausių regiono įmonių – UAB „Novameta“ ir  UAB „Fazer Lietuva“.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „Novameta“ – nerūdijančio plieno įrangos profesionalioms virtuvėms gamykla. Pagrindinė įmonės produkcijos dalis skirta profesionalioms virtuvėms, maisto prekių parduotuvėms ir prekybiniams tinklams. Įmonė įsikūrė Kaune 2002 m., o šiuo metu joje dirba daugiau nei 200 darbuotojų. Įmonė yra moderni ir nuolat auganti, tad po konferencijos renginio dalyviai galėjo susipažinti su įmonės veikla iš arčiau.

  Suomijos kompanija „Fazer“ veiklą pradėjo nuo šeimos verslo – kavinės Helsinkyje, kurią 1891 m. įkūrė Karlas Fazeris (Karl Fazer). „Fazer“ yra tarptautinė šeimai priklausanti kompanija, siūlanti duonos, saldumynų (šokoladas, saldainiai, sausainiai) produktus. „Fazer“ veiklą vykdo aštuoniose šalyse, o savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 40. Grupės grynieji pardavimai 2018 m. sudarė daugiau 1,618 milijardų eurų, bendrovėje dirba beveik 15,7 tūkst. darbuotojų. UAB „Fazer Lietuva“ įkurta 2002 metais augančią lietuvišką įmonę UAB „Gardėsis“ įsigijus Suomijos duonos ir kepinių lyderei „Fazer Bakeries“.

Skip to content