• Naujienos
 • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo aktualijos

  Š. m. Kovo 31 d. nuotoliniu būdu vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – KPPAR) Marijampolės filialo tarybos posėdis. Posėdžio metu buvo aptarti aktualūs Marijampolės filialui klausimai.

  Posėdyje dalyvavo visi KPPAR Marijampolės filialo tarybos nariai: Mantas Agentas, uždarosios akcinės bendrovės „MANTINGA“ generalinis direktorius; Algimantas Bučinskas, UAB „Šamoto centras“ direktorius; Ovidijus Jankauskas, uždarosios akcinės bendrovės „JŪRĖS MEDIS“ generalinis direktorius; Gražvydas Juodišius, Marijampolės profesinio rengimo centro direktorius; Alė Murauskienė, Marijampolės kolegijos direktorė; Vilius Parulis, uždarosios akcinės bendrovės „SWETRAK“ direktorius. Posėdžiui pirmininkavo KPPAR Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygantas Subačius, uždarosios akcinės bendrovės „Morita“ direktorius.

  Vienas iš posėdžio metu svarstytų klausimų – nauji Marijampolės filialo nuostatai. Šį klausimą pristatė susirinkime svečio teisėmis dalyvavęs Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla. Posėdžio dalyviams buvo paaiškinti esminiai pakeitimai bei atsakyta į jiems rūpimus klausimus.

  Posėdžio metu taip pat buvo pritarta Gražvydo Juodišiaus kandidatūrai atstovaujant Marijampolės filialą Marijampolės regiono plėtros tarybos kolegijos Partnerių grupėje. Nutarta gegužės mėnesį apsilankyti Marijampolės Steam centre bei įgyvendinti vieną iš KPPAR projektinių renginių „Taršos prevencija. Neišnaudotos galimybės“. Daugiau informacijos apie šį projektą galite rasti projekto interneto svetainėje www.sagaplius.lt.

  Taip pat buvo vienbalsiai nutarta dėl poreikio daryti susitikimus su Marijampolės filialui priklausančių savivaldybių merais, tiek kalbant apie su Ukrainos situacija susijusius klausimus bei galimą pagalbą, tiek apie kitus verslui rūpimus klausimus.

Skip to content