• Naujienos
 • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė susitiko su Prienų rajono savivaldybės meru

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – KPPAR) generalinė direktorė Olga Grigienė lankėsi Prienuose, kur susitiko su Prienų rajono savivaldybės meru Alvydu Vaicekausku. Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorė J. Zailskienė ir KPPAR Prienų atstovybės narystės koordinatorė R. Ažukaitė-Zacharevičienė. Susitikimo metu buvo aptarta KPPAR Prienų atstovybės veikla ir galimybės ją aktyvinti bei vystyti.

  Nors šiuo metu atstovybės veikla nėra itin aktyvi, siekiama, kad Prienų rajono verslininkai gautų pakankamai informacijos apie rūmų teikiamas galimybes, praktinę naudą, bei aktyviai įsitrauktų į bendrus projektus ir veiklas. Galimybių tikrai yra nemažai: KPPAR nariai turi galimybę dalyvauti įvairiuose mokymuose tiek įmonių vadovams, tiek jų darbuotojams, jiems yra organizuojami susitikimai su valstybinių institucijų atstovais, bendradarbiaujama ieškant verslo partnerių, veikia įvairūs klubai, penktadieniais rengiami trumpi įmonių vadovų susitikimai prie kavos puodelio, kurių metu aptariami aktualiausi savaitės klausimai, pasidalijama patirtimi.

  Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas sutiko, kad verslininkus vienijanti organizacija tikrai naudinga ir apgailestavo, kad iki šiol Prienų krašto verslininkai dar nesurado aktualių ir įdomių tarpusavio bendradarbiavimo sričių, kurios skatintų bendras veiklas, projektus, norą susitikti ir tiesiog pabendrauti. A. Vaicekausko nuomone, Prienų atstovybei labai reikia ir aktyvaus, sutelkiančio vadovo.

  Šiuo metu Prienų atstovybėje yra 12 narių, todėl sutarta, kad būtų naudinga rugsėjo pabaigoje suorganizuoti KPPAR Atvirų durų dieną, kad visi Prienų rajono verslininkai turėtų galimybę susipažinti su rūmų veikla, sužinoti jos teikiamas galimybes, išsakyti savo lūkesčius ir gal net prisijungti prie verslo bendruomenės.

  Prienų rajono savivaldybės ir KPPAR informacija

  Prienų rajono savivaldybės nuotr.

Skip to content