• Kauno PPA rūmų prezidentas susitiko su Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite

    Rugsėjo 4 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kvietimu dalyvavo susitikime su ministre Aušrine Armonaite ir Ministerijos vadovybe.

    Ministerija pristatė pirmo metų pusmečio ekonominius šalies rezultatus ir pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria Lietuvos ekonomika – eksporto apimčių mažėjimas, bankų kreditų palūkanų normų didėjimas, vidaus vartojimo sumažėjimas ir kt. Informavo apie apie mokesčių reformos stabdymą,

    Prezidentas Zigmantas Dargevičius išsakė verslo nuomonę dėl reinvestuojamo pelno neapmokestinimo, infrastruktūros mokesčio taikymo, užstatymo valstybinėje žemėje didelių mokesčių, darbuotojų trūkumo, migracijos procesų, eksporto kredito draudimo sistemos sukūrimo.

    Susitikime taip pat dalyvavo l.e.p. Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentas Sigitas Gailiūnas, generalinė direktorė Giedrė Ražinskienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė, Panevėžio PPA rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

    Su ministerijos pristatymu galite susipažinti čia:  Ekonomikos apžvalga

Skip to content