• Kauno PPA rūmų Jonavos filialo narių išvyka

    Geri pavyzdžiai įkvepia, tad  sekdami  Kėdainių verslininkų pavyzdžiu, gegužės  24 dieną Jonavos filialo nariai lankėsi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kuriuose juos svetingai sutiko Kauno PPA rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius ir generalinė direktorė Olga Grigienė.

    Jonavos verslininkai turėjo  galimybę susipažinti ir pabendrauti su rūmų vadovybe, diskusijose pasidalinti jiems rūpimais verslo klausimais bei problemomis. Šių dienų įvykių kontekste labiausiai juos neramina: kaip išlikti konkurencingais dabartinėje rinkoje, kaip pritraukti ir išlaikyti darbuotojus.  Tačiau diskusijoje netrūko ir pasidalijimų patarimais, kaip spręsti šias problemas ir   atrasti sėkmingo verslo formules. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius pabrėžė, kad veikdami aktyvioje bendrystėje, verslai gali pasiekti kur kas daugiau, keliamos problemos sprendžiamos greičiau ir efektyviau.

     Kauno svečiai džiūgavo, jog išvyka į Kauną buvo ir naudinga, ir tuo pat metu, labai turininga: aplankė istorinę  LR prezidentūrą, Lietuvos banko rūmus, grožėjosi įspūdingais tarpukario Kauno meno mokyklos atstovų paveikslais, lankėsi ministro pirmininko Augustino Voldemaro apartamentuose.

Skip to content