• Kauno MTP kvietimai plėsti rinką Danijoje, Lenkijoje ir JAV

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Atraskite Lenkijos rinką (Poznanė 5.10-12)

  REGISTRACIJA iki balandžio 22 d.

  Galvojate apie verslo plėtrą Lenkijoje?

  Susipažinkite su ten kuriančia startuolių bendruomene, pasaulinio pripažinimo sulaukiančiais mokslo ir tyrimų insititutais, partnerystei pasirengusiomis didžiosiomis korporacijomis ir rizikos kapitalo fondais, investuojančius į perspektyvias technologijas!Aplikuokite ir pretenduokite būti atrinkti į Scale-up Champions: Market Discovery Tour Poland į Poznanę bei trijų dienų turą apmokančią rinkos pažinimo programą.

  Turas vyks gegužės 10-12 d.

  PROGRAMA

  ‼ Turas nemokamas, atrinktiems startuoliams bus kompensuojamos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos iki 750 Eur

  REGISTRUOTIS LENKIJA

  Norintiems plėstis Danijoje  Verslo partneriai, startuoliai ir finansacimas | Gegužės 2-4 d.

  REGISTRUOKITĖS JAU ŠIANDIEN!

  Turas nemokamas, atrinktiems startuoliams bus kompensuojama iki 750 Eur kelionės išlaidų.

  Kviečiame dalyvauti Scaleup Champions Market Discovery Tour Denmark gegužės 2-4 d. gyvai Kopenhagoje. Turo organizatoriai, technologinių startuolių inkubatorius DTU Skylab, kviečia pažinti dinamišką ir perspektyvią giliųjų technologijų bendruomenę

  Žaliųjų technologijų, atsinaujinančios energetikos, biotechnologijų ekspertai, šalyje veikiančių korporacijų ir rizikos kapitalo fondų atstovai pasiruošę pristatyti, kaip sklandžiai įeiti į Danijos rinką.

  PROGRAMA

  REGISTRUOTIS DANIJA

   

  Ieškiantiems verslo plėtros galimybių (Stress-test your startup with Silicon Valley experts!)

  Vyks NUOTOLIU, balandžio 25-29 d.

  Profesionalų įžvalgos Jūsų verslui! JAV Silicio slėnio verslo akceleravimo komanda, pasaulyje puikiai žinoma US Market Access Center Inc., bei tarptautinių investicinių fondų partneriai jungiasi į nuotolines konsultacijas ir verslo dirbtuves. Kviečiame susitikti su jais!

  Kodėl šios dirbtuvės iš esmės testuoja ir patikrina verslo pasirengimą augti?

  Nes geram produktui reikia gero vertės pasiūlymo. Išgryninkite jį su akceleravimo profesionalais.

  Nuoseklumas ir aiški komunikacija svarbi ne tik verslo kontekste. Būkite tikslūs, suprantami ir sužinokite, kaip gerinti kontaktų mezgimo įgūdžius!

  Pardavimų augimas. Siekiamiausia metrika, bet kas iš esmės ją sąlygoja?

  Programa susideda iš dviejų dalių. I dalis “How to enter Lithuanian market easier?” skirta užsienio startuoliams ir ukrainiečių verslams, kurie nori ateiti į Lietuvos giliųjų technologijų rinką. Pažįstate tokių? Būsime dėkingi, jei pasidalinsite kvietimu 🙂

  II dalis “Sessions with Silicon Valley experts” – tai koncentruotos mini pre-akceleratorių primenančios dirbutvės startuoliams, kurie nori pasitikrinti savo startuolio potencialą.
  Temos, kurias paliesim: startuolio pardavimai, marketingas ir pasiruošimas aiškiai komunikuoti apie kuriamą naujovę; verslo modelio išbaigtumas ir kita.

  PROGRAMA

  Labai kviečiame registruotis jau dabar, nes vietų skaičius ribotas. Tai nemokama programa, bet atrinksim 15 startuolių. Registracija vyksta iki balandžio 20 d.

  REGISTRUOTIS JAV IR LT

  Kauno mokslo ir technologijų parko informacija

Skip to content