• Kaune vyks tarptautinis verslo kontaktų renginys „Textile Connect 2020“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network organizuoja tarptautinį verslo kontaktų renginį ir kviečia Lietuvos tekstilės gamintojus bei tekstilės apdirbimo paslaugų teikėjus jame dalyvauti. Tarptautinis verslo kontaktų renginys „Textile Connect 2020“ vyks 2020 m. gegužės 7 d. Kaune.

  Enterprise Europe Network partneriai labai domisi bendradarbiavimu su Kauno regiono įmonėmis ir planuoja į susitikimus atvežti tekstilės įmonių ir dizeinerių, kurie ieško  tekstilės gaminių gamybos partnerių, delegacijas iš Švedijos, Danijos bei Nyderlandų. Užsienio  įmonės ypač domisi tekstilės įmonėmis, kurios galėtų  atlikti paslaugas pagal jų užsakymus (siuvimas, mezgimas, siuvinėjimas, skaitmeninės spaudos paslaugos, medžiagų kūrimas, drabužių konstravimas, modeliavimas, plisavimas ir t.t.)

  Kviečiame tekstilės įmones, galinčias gaminti pagal užsakymą bei ieškančias partnerių užsienyje pasinaudoti galimybe ir dalyvauti renginyje. Dalyvavimas renginyje yra nemokamas.

  Daugiau informacijos apie renginį ir kaip užpildyti registracijos formą rasite čia.

  Jeigu turite klausimų, susisiekite su tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininke Ingrida Braziūniene, tel. 8633 74431, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

   

   

Skip to content