• Karjeros diena Kauno technikos profesinio mokymo centre

    Kauno technikos profesinio mokymo centre, rugsėjo 30 d., vyko jau tradicija tapęs karjeros dienos renginys „Gauk kontaktą – pasirašyk kontraktą 2021“.
    Šio renginio tikslas užtikrinti glaudų bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, įmonių atstovais, siekiant, kad mokiniai atrastų tikslinę darbo ar praktikos vietą, o darbdaviai surastų kompetentingą ir kvalifikuotą darbuotoją. Šiemet įmonių kontaktų mugė sulaukė didelio įmonių susidomėjimo, dalyvavo net 24 įmonės, kurios turėjo puikią progą susipažinti su savo būsimais praktikantais ir darbuotojais.

    Pagrindiniu renginio akcentu tapo diskusija, tema „Profesinio mokymo perspektyvos ateities darbo rinkoje“. Diskusijoje dalyvavo Kauno technikos profesinio mokymo centro direktorius dr. Paulius Čepas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė Aušra Misonė, Linpra asociacijos narys, UAB „Novameta“ generalinis direktorius Mindaugas Jonuškis.

    Diskusijoje buvo kalbama apie profesinio mokymo viziją ateities darbo rinkoje; įgūdžius ir kompetencijas, kuriomis turi pasižymėti profesinio mokymo įstaigos absolventas, kad taptų ateities specialistu; profesinio mokymo įstaigos absolvento pranašumus darbdavio akimis; profesinio mokymo patrauklumo stiprinimą, žvelgiant į ateities perspektyvas.

Skip to content