• Naujienos
 • Kaip užsakyti siuntos pristatymo paslaugą?

  Šiandien užsakymų apdorojimo greitis ir siuntimo išlaidos turi didžiulį poveikį sprendimui pirkti tam tikrą produktą. Kurjerių paslaugos yra labai patogios tiek gavėjui, tiek siuntėjui. Kurjeris paima mūsų siuntinį iš siuntėjo buto ar biuro ir pristato jį konkrečiu adresu.

  Kodėl verta rinktis kurjerį?

  Pristatymo laikas

  Didžiausias privalumas renkantis kurjerių siuntas kaip pristatymo variantą neabejotinai yra labai greitas pristatymas. Visus su siunta susijusius formalumus mes patogiai galime sutvarkyti internetu, užsakant paslaugą reikia vos kelių mygtukų paspaudimų, jog paslauga būtų užsakyta. Patogu, jog mes neturime eiti į paštą su paketais, mes tiesiog laukiame kurjerio, kuris ateis į mūsų namus ar įmonę ir paims juos iš mūsų.

  Paketas dažnai yra pristatomas kitą darbo dieną. Prieš pristatant siuntinį, kurjeris paskambins mums susitarti dėl susitikimo tam tikram laikui. Jei nustatytu laiku neįmanoma atsiimti siuntinio, vežėjas bandys jį pristatyti kitą dieną. Tai tikrai patogus sprendimas, ypač žmonėms, gyvenantiems ar dirbantiems toli nuo pašto. Kurjerių siuntos yra tikrai greitesnės nei tradicinis paštas.

  Papildomos paslaugos

  Kurjerių įmonės siūlo daug papildomų paslaugų, SMS/el. pašto patvirtinimus, papildomą siuntų draudimą, pristatymą šeštadieniais, siuntos pristatymą iki 12.00 val., specialų pakuočių saugumą ir kt. Kitas kurjerio privalumas neabejotinai yra galimybė nuolat stebėti jūsų paketą. Daugelis žmonių nenori naudotis kurjeriu, nes jie dirba visą dieną, o namuose yra tik vakarais, tačiau mes galime pasinaudoti galimybe pristatyti siuntinius į siuntų spinteles arba pasiimti siuntinį tam tikru momentu. Tai labai patogus variantas, nes mes galime pasiimti savo paketą bet kuriuo metu, net naktį.

  Kurjerių paslaugų išlaidos

  Netiesa, kad kurjerių įkainiai yra dideli. Paprastai tai yra keliais eurais daugiau, palyginti su pašto paslaugomis. Kaina labai priklauso nuo siuntos svorio ir matmenų arba pasirinktų papildomų pasirinkčių. Mes mokėsime daugiau už skubų paketą arba už pristatytą konkrečiu laiku.

  Ką verta patikrinti prieš užsakant kurjerį?

  Prieš naudodamiesi kurjerių įmonės paslaugomis, atkreipkime dėmesį į visas sąlygas, nes kurjeriai dažnai ima papildomus mokesčius. Prieš siųsdami pakuotę, atidžiai išmatuokite ir pasverkite pakuotę, kad kurjeris netaikytų jokių mokesčių už siuntos svorio ar dydžio viršijimą.

Skip to content