• Naujienos
 • Jūsų nuomonė. Į kurią šalį verslo įmonių delegacijai vykti tikslingiau?

  Jau nebe pirmus metus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Enterprise Europe Network Lietuva organizuoja verslo misijas į užsienį. Šį rudenį jau yra numatytos misijos į Daniją, Švediją. Renkantis kitas lankomas šalis mums labai svarbi jūsų nuomonė, todėl kviečiame balsuoti už šalį į kurią manote verslo įmonių delegacijai būtų tikslinga vykti.

  Pagal pateiktus jūsų (Lietuvos įmonių) verslo interesus  mūsų partneriai šiose šalyse kvies įmones  į b2b susitikimus, lankysime didžiąsias pasirinktos šalies įmones, susitiksime su Prekybos ir pramonės rūmų atstovais. Turėsime progą susipažinti su šalies kultūra.

  Graikija. Graikija tradiciškai ilgą laiką buvo žemės ūkio šalimi, tačiau paskutiniu metu šio sektoriaus svarba ekonomikoje mažėja. Svarbiausios pramonės šakos: chemijos, stiklas, geležis ir plienas, keramika ir cementas, plaušiena ir popierius, koksas ir nafta, mašinos, kiti metalai. Kitos pramonės šakos: turizmas, maisto ir tabako perdirbimas, tekstilė. Lietuvos eksportą į Graikiją, pastaraisiais metais, sudarė televizoriai ir jų detalės, pienas ir jo produktai, įskaitant sutirštintą pieną, durpės, kviečiai ir jų produktai, sūris, varškė, popierius ir kartonas, chemijos pramonės dirbiniai ir trąšos, optikos prietaisai.

  Italija. Italija yra viena tarp septynių labiausiai industrializuotų tautų pasaulyje su labai išsivysčiusia gamybos pramone. Italijos ekonomika yra viena iš įvairiausių pasaulyje, apimanti beveik visas pramonės rūšis, ypatingą dėmesį skiriant automobiliams, elektronikai, mados gaminiams ir mašinoms. Žaliavos, tuo tarpu paprastai yra importuojamos. Italijos žemės ūkio sektorius taip pat yra svarbi šaka šalies ekonomikai komponentas. Tiesą sakant, tai yra septintasis pasaulis didžiausias žemės ūkio produktų eksportuotojas, kurio pagrindiniai produktai yra vynas, alyvuogių aliejus, kviečiai, pienas, vaisiai ir daržovės. Be inžinerijos ir mados, kitas vyraujantis ekonomikos sektorius yra turizmas. Į Italiją Lietuvos įmonės daugiausia eksportuoja pieną ir pieno produktus, baldus, žuvis ir vėžiagyvius bei medieną ir jos dirbinius.

  Apklausą rasite čia.

Skip to content