• Naujienos
 • Jungtinis Lietuvos įmonių paviljonas „Gifts & Lifestyle Middle East“ parodoje

  Pirmą kartą dovanų ir gyvenimo būdo parodoje „Gifts & Lifestyle Middle East“ (Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai), priklausančiai gerai žinomai „Ambiente“ parodų šeimai, Lietuvos įmonės prisistato bendrame šalies paviljone. Lietuvos vardą čia garsina ir kartu savo išskirtinius produktus pristato net šeši gamintojai ir kūrėjai iš Lietuvos.

  Didžiausias ir seniausias dekoratyvių žvakių gamintojas Lietuvoje – UAB „Jakelio žvakės“. Galbūt šis vardas Lietuvoje nedaug kam pažįstamas, kadangi daugiau kaip 70% visos įmonės produkcijos yra eksportuojama į daugiau kaip 30 pasaulio šalių. Parodoje įmonė pristato tvarų ir inovatyvų produktą – kvepiančias rapsų vaško žvakes ir prabangos namų kvapus su prekės ženklu „PURE FLAME“.

  Jau antrą dešimtį gyvuojanti meninio stiklo studija „Glasremis“. Studijos įkūrėjas – Remigijus Kriukas – gerai žinomas dailininkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, nuo 1985 m aktyviai dalyvaujantis tarptautiniuose stiklo meno simpoziumuose ir parodose. Šiandien Dubajaus parodų ir konferencijų centre, parodoje „Gifts & Lifestyle Middle East“, galima išvysti dailininko kūrinius, jau pakerėjusius Dubajų pasaulinės parodos EXPO2020 metu.

  Išskirtinių rankų darbo plokščiųjų žvakių gamintojas „FLATYZ“. Visos įmonės pristatomos žvakės yra gaminamos naudojant tik aukščiausios kokybės žaliavas, priedus, dagtis ir dažus. Kiekviena žvakė – tai atskiras meno kūrinys, dekoruojamas rankomis. Tai puiki dovana ar namų dekoro elementas!

  1997 metais įsikūrusi dailiųjų ir juvelyrinių spalvotųjų metalų dirbinių projektavimo, gamybos ir prekybos įmonė „ALPERA“. Pagrindinė įmonės produkcija, pristatoma ir „Gifts & Lifestyle Middle East“  parodoje – verslo dovanos, ordinai, medaliai, ženkliukai, pareigūnų skiriamieji ženklai, prizai, suvenyrai, papuošalai ir kt.

  Prabangių, itin aukštos kokybės namų kvapų gamintojas „AROMATIC 89“. Veiklą pradėjusi 2016 metais, įmonė padarė didžiulį proveržį Lietuvos rinkoje ir džiaugiasi turėdama galimybę plėstis Europoje bei visame pasaulyje. Parodoje įmonė pristato savo namų kvapus, automobilių kvapus, žvakes, veido ir kūno priežiūros priemones, namų valiklius ir skalbiklius.

  Dizaino namai ir siuvimo studija „EPIC LINEN“, įkurta ketvirtos kartos lino tekstilės ekspertų Ievos ir Mindaugo. Bendra, šeimos istorijoje įsišaknijusi aistra amatams ir dizainui įgalino sukurti išskirtinę lininių drabužių ir namų dekoro kolekciją, kurioje susilieja tradicijos su šiuolaikiškumu. Šie iš pirmo žvilgsnio paprasti, bet itin funkcionalūs gaminiai šiandien pristatomi Dubajuje.

  Verslo misija yra projekto „Eksporto rinkų plėtra dalyvaujant tarptautiniuose renginiuose“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0019) dalis ir yra dalinai finansuojama ES Regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto vykdytojas – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Skip to content