• Naujienos
 • Jaukus ir kvapnus Eksportuotojų klubo susitikimas pas aromáma

  Eksportuotojų klubo atstovai rugsėjo mėnesį rinkosi į kvapnų susitikimą – juos į svečius pakvietė ir jaukiai priėmė klubo narys aromáma.

  MB “Filmai ir kvapai” – 2011 metais šeimos įkurtas verslas, labiau atpažįstamas iš prekės ženklo aromáma. Įmonė jau beveik dešimtmetį populiarina ir gamina aukštos kokybės aromaterapinius produktus sveikatai, grožiui, gerai savijautai ir namų komfortui. Produktų receptūros sukurtos savininkės, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. Visai šeimai skirti tik aukščiausios kokybės produktai – augaliniai ir eteriniai aliejai, aromaterapiniai mišiniai, odos priežiūros priemonės – padeda spręsti kasdienius su sveikata susijusius iššūkius (sloga, peršalimas, nemiga ar pan.) visiškai natūraliu būdu.

  Įmonės savininkai Giedrė ir Remigijus Veličkai su susirinkusiais mielai dalinosi įmonės atsiradimo ir augimo istorija, pasakojo apie kasdienius iššūkius ir artimiausius planus. Eksportuotojų klubo nariai ne tik turėjo galimybę išgirsti, kaip atsakingai ir kruopščiai įmonė atsirenka žaliavas ir jų tiekėjus, kaip gimsta aromaterapiniai produktai, bet ir akies krašteliu stebėjo ypatingo atidumo ir kruopštumo reikalaujantį gamybos procesą. „Savo darbe matau didelę prasmę. Mano dabartinė veikla neatsiejama nuo milžiniškos atsakomybės, juk didžioji dalis produktų kuriami kūdikiams ir vaikams“, – kalbėjo Giedrė.

  Susirinkusieji negailėjo klausimų: domėjosi asortimentu, produktų sudėtimi, pavadinimais ir net eksporto planais. Susitikimo dalyviams ne mažiau įdomu buvo sužinoti ir apie tai, kaip įmonėje atrenkamas personalas, koks dėmesys skiriamas tarpusavio atmosferai ir darbuotojų motyvavimui. Kaip vertinamas kiekvienas klientas ir kaip nuosekliai einama link įmonės užsibrėžto ambicingo tikslo – aromáma kiekvienuose namuose. O kur dar užburiantys video vaizdai iš Provanso, levandų arbatos ir medaus iš levandų ūkio degustacija bei susitikimą vainikavusi edukacija, kurios metu kiekvienas susitikimo dalyvis galėjo pats savo rankomis susikurti aromaterapinę priemonę!

  Eksportuotojų klubo nariai dėkoja aromáma už jaukų kvapnų susitikimą, dovanas ir pažintį su aromaterapinių produktų pasauliu.

Skip to content