• Įvyko pirmasis Rūmų klubų renginys

    Rugpjūčio 28 d. įvyko pirmasis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančių klubų renginys. Šio renginio tikslas – pristatyti Rūmuose veikiančius klubus, skatinti tarpklubinį bendradarbiavimą ir į skirtingų klubų veiklą įtraukti kuo daugiau narių.

    Renginyje dalyvių aktyvumas džiugino – mintimis ir istorijomis apie klubus bei klubuose nuveiktais darbais dalinosi daugiau nei šimtas dalyvių. Norėdami pasidalinti profesinėmis žiniomis ir patirtimi, prieš beveik septynioliką metų rūmų nariai susibūrė į pirmąjį Rūmų bendruomenės klubą. Šiuo metu Rūmuose veikia dešimt klubų, kurie vienija daugiau nei 250 narių.

    Į pirmąjį klubų renginį susirinkusią Rūmų bendruomenę pasveikino KPPAR prezidentas Zigmantas Dargevičius, o patį seniausią rūmų klubą bei visų klubų vadovus pristatė Rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė. Renginio dalyviai taip pat išgirdo du puikius pranešimus.  ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Organizacijų konsultavimo modulio vadovė Dr. Rasa Katilienė atskleidė kokių lyderio savybių reikia ateities vadovui, o ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Ekonomikos ir politikos programos vadovas Doc. Dr. Vincentas Vobolevičius, pristatydamas žaidimų teorijas, kėlė klausimą „ar gali būti per gera aplinka verslui?“.

    Po pranešimų, klubų nariai ir svečiai neskubėjo skirstytis – dalinosi mintimis, patirtimi ir planais, bendravo bei keitėsi kontaktais.

     

Skip to content