• Naujienos
 • Įvyko Kauno personalo vadovų klubo 5 – oji jubiliejinė konferencija „Kolibris 2022. Transformacijos”

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai spalvingą rudens pradžią pasitiko Kauno personalo vadovų klubo metine konferencija „Kolibris 2022. Transformacijos”.

  Į, Pažaislio vienuolyne įsikūrusiame „Monte Pacis“ komplekse, vykusią Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Kauno personalo vadovų klubo organizuotą konferenciją susirinko 60 KPPAR bei Kauno personalo vadovų klubo narių. Susirinkusiesiems sveikinimo žodį tarė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė bei KPPAR Kauno personalo vadovų klubo pirmininkė Irma Kaminskienė.

  Pirmoje metinės konferencijos „Kolibris 2022. Transformacijos” dalyje pranešimą – „Žmogaus elgesio scenarijai“ skaitė Tęstinių mokymų centro PHRONESIS vadovų akademijos treneris – praktikas ir mentorius – Tomas Stonys, Mokymų treneris T. Stonys palietė aktualią temą – vadovų vengimą spręsti savo problemas nuolat gelbėjant kitus ir sprendžiant darbuotojų, šeimos, draugų problemas. Viena iš priežasčių – po šia gelbėtojo kauke slepiamas bejėgiškumas – vadovas gelbėja kitus tik todėl, kad nesugeba padėti sau ir susitvarkyti problemų savo gyvenime. Kuo daugiau energijos žmogus skiria kitų gelbėjimui, tuo mažiau jos lieka savų problemų sprendimui.

  Taip pat, ilgametę patirtį turintis mokymų profesionalas,  treneris T. Stonys dalinosi, kaip svarbu išeiti iš aukos pozicijos ir pradėti veikti čia ir dabar, neieškant pasiteisinimų, nekaltinant kitų, o prisiimant pilną atsakomybę už save ir savo elgesį.

  Pranešimą tema – „Įtakos psichologija: nuo prašymo iki gilios hipnozės“ skaitė NLP treneris, koučas, Eriksoninės terapijos specialistas Andrius Jarašiūnas.  „Buvo karšta… ypač dėl to, jog pusšimtis dalyvių leidosi į pasaulio užkariavimą pagal Pinkį ir Makaulę, atlaikė čigoniškus užkalbėjimus laimei ir slaptu šriftu apsirašė tris efektyviausius būdus, kaip būnant savimi, sugadinti kitam gyvenimą.“, – įspūdžiais iš konferencijos dalinosi treneris Andrius Jarašiūnas.

  Konferencijos pirmą dalį užbaigė pranešimas tema: „Įgalintos moterys: kelias, siekiant TOP pozicijų“, kurį pristatė ir savo patirtimi dalinosi Dovilė Končak, RAIT GROUP rinkos tyrimų kompanijų grupės, veikiančios Baltijos šalyse ir Švedijoje, CEO.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kauno personalo vadovų klubo organizuojamos metinės konferencijos „Kolibris 2022. Transformacijos“ antroji dalis buvo skirta dalyvių pažintinei ekskursijai Pažaislio vienuolyne kartu su gide.

  Pabaigos akcentas – teatralizuota konferencijos dalyvių fotosesija kartu su aktore, režisiere, „Knygos teatro“ vadove  Redita Dominaityte, kuri dalinosi pozavimo, teatrališkumo paslaptimis, padedančiomis pozuojant atskleisti charakterį bei „modeliavimo“ profesionalios fotosesijos metu subtilumais. Renginio viešnių makiažais pasirūpino profesionalios makiažo meistrės, o fotografė Vita Kučinskienė su komanda, ponias, specialiai pasipuošusias savo svajonių suknele ar atsineštu sentimentaliu aksesuaru, įamžino Pažaislio dvasia dvelkiančioje fotosesijoje.

  Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Skip to content