• Naujienos
 • Įsteigta KPPAR atstovybė Kaišiadoryse

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) – didžiausia Kauno ir Marijampolės regionuose verslo bendruomenę telkianti organizacija. Šiuo metu Rūmai vienija 750 įmonių: Kauno, Kauno rajono, Marijampolės, Kėdainių, Jonavos, Raseinių, Prienų, Birštono, Šakių, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos savivaldybėse.

  Kauno PPA rūmai sėkmingai plėtoja paslaugas verslui, atstovauja bendriems verslo interesams bendradarbiaudami su valdžios ir valstybės valdymo institucijomis bei tarptautiniame lygmenyje.

  Akivaizdu, jog KPPA rūmų veiklos rezultatai yra matomi ir vertinami, verslo bendruomenė auga, prie jos prisijungia vis nauji nariai.

  Kaišiadorių rajono verslininkai pastaruoju metu taip pat ėmė burtis, supratę, kad bendruomenėje galima nuveikti daugiau tiek savo verslui, tiek vietos verslo bendruomenei.

  Rajono verslo įmonės išreiškė pageidavimą prisijungti prie Kauno PPA rūmų verslo bendruomenės ir taip susidarė sąlygos steigti Kaišiadorių atstovybę.

  Pagrindinis atstovybės tikslas – atstovauti teisėtiems Rūmų narių interesams, juos ginti santykiuose su valstybės bei vietos piliečių savivaldos institucijomis ir realizuoti Rūmų uždavinius skatinant verslų plėtrą atstovybės atstovaujamoje teritorijoje.

  Spalio 26 d. steigiamajame susirinkime Kaišiadorių atstovybės steigimo iniciatyvą išreiškė septynios įmonės – Kauno PPAR narės, veikiančios Kaišiadorių rajono savivaldybėje: UAB „Dovaina“, UAB „Aitvaras spedition“, UAB „Qpa“, MB „Ostvalds fabrica“, UAB „Autosparnai“, UAB „Eglita ir Aras“, UAB „Bačkonys“.

  Kauno PPAR generalinė direktorė Olga Grigienė pasidžiaugė verslininkų iniciatyva, pristatė platesnes  galimybes veikiant bendruomenėje – ypatingai atstovaujant verslo interesams santykiuose su valdžios institucijomis, gaunant aktualią verslui informaciją, dalinantis patirtimi ir nuolat keliant kompetencijas, kurios padėtų išlaikyti verslo konkurencingumą.

  Visiems susirinkusiesiems vienbalsiai nusprendus, Kaišiadorių atstovybė buvo paskelbta įsteigta.

  Kaišiadorių krašto verslo atstovams, naujai prisijungusiems prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenės, buvo įteikti Rūmų nario pažymėjimai.

  Steigiamajame susirinkime dalyvavo ir būrys kaišiadoriečių verslininkų, kol kas dar ne KPPAR narių, bet artimiausiu metu prisijungsiančių prie verslo bendruomenės.

  Kaišiadorių rajono meras Vytenis Tomkus pasveikino verslininkus įsteigusius Kaišiadorių atstovybę. „Džiaugiuosi, kad bus struktūra, kuri atstovaus verslininkams bei jų bendriesiems interesams ir Kaišiadorių krašte. Svarbu žinoti aktualius klausimus, verslo poreikius, iniciatyvas ir visa tai nukreipti į verslo sąlygų gerinimą ir patrauklaus Kaišiadorių miesto ir rajono kūrimą.“, – džiaugdamasis svarbiu įvykiu savivaldybėje kalbėjo meras V. Tomkus.

  Kaišiadorių atstovybės koordinatorius Mindaugas Kuklierius dėkojo merui už paramą ir išreiškė tikėjimą atrasti sinergijos veiklose.

  Verslo bendruomenės susirinkime Kaišiadoryse, kuriame buvo priimtas reikšmingas Atstovybės įsteigimo sprendimas, netrūko sveikinimų, o taip pat ir aktyvių diskusijų. Vietos verslininkai išsakė lūkesčius ir iniciatyvas tiek Kaišiadorių rajono savivaldybei, tiek Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams, kartu su meru Vyteniu Tomkumi aptarė savivaldos ir verslo bendradarbiavimą.

  Nuo šiol Kauno PPAR veikia trys filialai – Marijampolės, Jonavos ir Kėdainių bei  keturios atstovybės – Šakių, Vilkaviškio, Prienų ir Kaišiadorių.

Skip to content