• Išsakykite savo nuomonę apie inovacijų agentūros kūrimą

  Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija šiemet įgyvendina Inovacijų reformą 2.0, kurios tikslas – sukurta aiški ir vientisa inovacijų skatinimo sistema, kuri padės pamatą efektyviai (kokybinei) inovacijų ekosistemos plėtrai ir sudarys sąlygas prioritetinių ekonomikos sektorių vystymuisi tarptautiniu mastu. Reformos pagrindas – vienos Inovacijų agentūros įsteigimas, konsolidavus inovacinės veiklos skatinimo funkcijas.

  Inovacijų agentūros kūrimo pagrindas – tarptautinių organizacijų (EK, EBPO, TVF) rekomendacijos, geroji inovacijų srityje pažengusių šalių patirtis, Lietuvos verslo ir mokslo bendruomenių siūlymai, Vyriausybės programoje iškeltas tikslas.

  Vyriausybei pritarus inovacijų agentūros koncepcijai, buvo sudaryta speciali darbo grupė šio pokyčio įgyvendinimui, koncepcija pristatyta suinteresuotomis šalimis, tarp jų ir verslo atstovams. Visą aktualią informaciją galite rasti ir sekti inovacijų agentūros kūrimo informacinėje skiltyje: https://www.verslilietuva.lt/apie-mus/apie-inovaciju-agentura/

  Tikimės, kad domitės inovacijų reforma ir inovacijų agentūros kūrimo eiga. Mums svarbi jūsų nuomonė, todėl prašome įvertinti dabartinę situaciją ir sudalyvauti trumpoje apklausoje.  Taip pat labai lauksime jūsų klausimų, pasiūlymų ir komentarų, į kuriuos atsižvelgsime toliau kurdami inovacijų agentūrą ir priimdami sprendimus.

  Apklausa ir galimybė palikti klausimus čia: https://forms.office.com/r/NvSHh1edNC

  Dalyvauti apklausoje galite anonimiškai arba maloniai kviečiame palikti savo komentarus su kontaktais tolimesniam dialogui.

Skip to content