• Naujienos
 • Išrinkti ketvirtus metus skelbiamo konkurso „Sukurta Jonavoje“ laimėtojai

  „Sukurta Jonavoje“ – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo inicijuotas ir kartu su Jonavos rajono savivaldybe jau ketvirtą kartą organizuojamas konkursas, kuriame liepos mėnesį dalyvauti buvo kviečiami šio rajono verslininkai.

  Konkurso tikslas – didinti Jonavos rajono savivaldybėje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą bei skatinti aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies, užsienio rinkose gaminių bei paslaugų sukūrimą.

  Konkursui pateiktas paraiškas, kurių šiemet buvo net dvylika, vertino komisija (komisijos pirmininkas – Eugenijus Sabutis –  savivaldybės mero pavaduotojas, nariai: Agnė Šalomskė – savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja, Birutė Gailienė – savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja,Alina Batulevičienė – savivaldybės mero patarėja,  Inga Jakučinskienė – AB „Achema“ Personalo ir bendrųjų reikalų direktorė, Dalia Sinkevičienė – KPPAR Jonavos filialo direktorė ir Vytautas Maslauskas – UAB „Rizgonys“ direktorius).

  Pagal patvirtintus paraiškų vertinimo nuostatus, kiekvienas komisijos narys pristatytą gaminį ar paslaugą vertino pagal kriterijus: gaminio ar paslaugos unikalumas ir (arba) konkurencinis pranašumas rinkoje; gaminio ar paslaugos kokybė; gaminio ar paslaugos įvertinimai (apdovanojimai, straipsniai, vartotojų atsiliepimai, padėkos); gaminio ar paslaugos sukūrimui, gamybai ar teikimui naudojamos inovacijos;  gaminio ar paslaugos ekologiškumas, „draugiškumas” aplinkai ir gamtai.

  Konkurso dalyviai:

  UAB „Sveikatinimo namai“ su paslauga „Nuo pėdutės iki lazdutės“;

  MB „Engrava“ su paslauga „Lazerinis graviravimas ir pjaustymas“;

  MB „Engrava“ su gaminiu „Rankinukas iš dažytos beržo faneros su graviruotu vyčiu šonuose“;

  UAB „A grupė“ su gaminiu „Natūralaus lino, specialaus išminkštinimo, patalynė su pledu turinčiu 3D efektą“;

  UAB „Gera karma“ su gaminiu „Purškiamas magnis ZechsteinInside® „Magnio aliejus““ ir „Virškinimo fermentai DigeZyme® + Triphalacomplex“;

  VšĮ „Drąsos morkos“ su paslauga „Užsienio kalbų mokymai vaikams ir suaugusiems, koučingo paslaugos, verslumo mokymai jaunimui ir edukaciniai užsiėmimai“;

  UAB „Baltasis pyragas“ su gaminiu „MAMOS batonas su viso grūdo dalių miltais“;

  UAB „Baltasis pyragas“ su savo gaminiu „AJERŲ duona su viso grūdo dalių miltais“;

  Jelena Šimonienė su gaminiu „Natūralios vilnos šlepetės“;

  Karolis Matulevičius su gaminiu „Šakotis „Jonavietis““;

  Tomas Cikanavičius su paslauga „Lazerių zona ir žaidimų erdvė Jonavoje“;

  UAB „Reception“ su gaminiu „Programėlė „Keliauk po Jonavą““.

  Komisija, įvertinusi visas gautas paraiškas, laimėtojais pripažino: UAB „Gera karma“ su gaminiu „Purškiamas magnis ZechsteinInside® „Magnio aliejus““ ir „Virškinimo fermentai DigeZyme® + Triphalacomplex“, Karolį Matulevičių su gaminiu „Šakotis „Jonavietis““, UAB „Reception“ su gaminiu „Programėlė „Keliauk po Jonavą““.

  Konkurso organzatoriai dėkoja visiems, dalyvavusiems konkurse ,,Sukurta Jonavoje“ ir sveikina laimėtojus, kurie bus apdovanoti Jonavos miesto šventės metu rugpjūčio 3 d. ir įgis teisę konkurso simboliką naudoti prekių ar paslaugų žymėjimui bei reklamai.

  Informacija parengta pagal Jonavos rajono savivaldybės ir konkurso „Sukurta Jonavoje“ komisijos pirmininko Eugenijaus Sabučio pranešimą.

Skip to content