• Naujienos
 • Išrinktas konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojas

  Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmai kartu su Prienų rajono savivaldybe, siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose paslaugų kūrimą, produktų gamybą bei vartojimą ir verslo plėtrą Prienų rajone, 2020 m. jau trečią kartą paskelbė konkursą „Sukurta Prienų krašte“. Konkurse buvo gautos 8 paraiškos.

  Balandžio 27 d. konkurso komisija, kurią sudarė UAB „Gyvenimas“ direktorė ir laikraščio vyr. redaktorė Ramutė Šimukauskaitė, VšĮ „Baltijos gidas“ vadovė Ramutė Milušauskienė, VšĮ „Gera Prienuose“ atstovas Mindaugas Rukas, Prienų r. savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Prienų r. savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, Prienų r. savivaldybės mero patarėja Agnė Dargužienė, vertino pateiktas paraiškas pagal gaminio (paslaugos) išskirtinumą, unikalumą, kokybę, apdovanojimus parodose ir mugėse bei draugiškumą aplinkai.

  2020 m. nugalėtoja išrinkta UAB „Ekofrisa“ (vadovė Lina Dužinskienė) už naujus ekologiškus grikių batonėlius ir granolą „Nature’s element“.

  UAB „Ekofrisa“ – viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse, įsikūrusi Prienų rajone nuo 2003 m. Įmonėje ypatingas dėmesys skiriamas prekių kokybei ir saugai, taip pat daug investuojama į žiedinės ekonomijos gamyboje įdiegimą. Konkursui pristatytų batonėlių ir granolų sudėtyje yra didelis kiekis grikių, taip pat daržovių, nėra jokių nenatūralių medžiagų ar ingredientų, produktas salstelėjęs, bet nesaldus. 2020 m. konkurse „Kokybe paženklintas maistas“ ekologiškas grikių batonėlis su brokoliais ir svarainiais buvo apdovanotas kaip geriausias lietuviškas ekologiškas produktas, o 2020 m. parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2020“ ekologiški grikių batonėliai ir granolos buvo apdovanoti aukso medaliu.

  Dėkojame visiems savo produkciją ir paslaugas pristačiusiems konkurso dalyviams – UAB „Lietuviškas midus“, UAB „Sportinė avicaija ir ko“, UAB „Willara“, UAB „Du medu“, UAB „Doleta“, MB „Aroma Rex“, VšĮ „Galimybių dirbtuvės“.

  Prienų rajono savivaldybės informacija

Skip to content