• Išrinkta nauja Kauno Personalo vadovų klubo valdyba

    Vakar vykusiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančiame Kauno Personalo vadovų klube pristatyta 52 narius vienijančio klubo veikla praėjusiais metais ir išrinkta nauja klubo valdyba.

    Klubo pirmininke išrinkta Irma Kaminskienė, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ projekto partnerė, klubo valdybos narėmis tapo Aistė Vasilkevičienė, UAB „TRANSCOM WORLDWIDE VILNIUS“ personalo vadovė, Giedrė Žigavičiūtė, UAB „Nordnet“ personalo vadovė ir Sigita Butkienė, Uždarosios akcinės bendrovės „Serfas“ personalo vadovė.

    Klubo metu buvo aptartos strateginės klubo veiklos kryptys. Klubas tradiciškai rinksis trečią kiekvieno mėnesio trečiadienį.

    Po klubo ataskaitinio susitikimo ir naujos valdybos rinkimų vyko seminaras „Asmenybės atsparumas stresui – įgimta, kitų suformuota ar išmokta kompetencija? Neuromokslininko patarimai”. Seminarą vedė Kęstutis Skauminas –  gydytojas neurochirurgas,  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Neurochirurgijos klinikos docentas, LSMU Neuromokslų instituto (NI) vyresnysis mokslo darbuotojas, NI Molekulinės neuroonkologijos laboratorijos vadovas.

    Seminaro metu kalbėta apie elgesio neurochemiją, smegenų būsenas ir jų įtaką veiklos efektyvumui, atsparumą, asmenybės atsparumo sampratą ir teorijas. Aptartas individualaus atsparumo profilis arba su atsparumu susiję veiksniai. Kalbėta apie išmoktą beviltiškumą ir išmoktą atsparumą, atsparumą darbe arba karjeros atsparumą. Apžvelgtas individualaus atsparumo įvertinimo klausimynas, praktinis jo pritaikymas ir duomenų interpretavimas, atsparumo sumažėjimas ir atsparumo stresui didinimas.

Skip to content