• Išrinkta aštuntosios ekonomikos ir verslo temas nagrinėjančio žurnalisto premijos laureatė

  Gegužės 7 d. Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Prisidėdami prie šios dienos minėjimo ir siekdami skatinti žurnalistus bei įvertinti už jų darbą, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai jau aštuntą kartą organizavo konkursą ekonomikos ir verslo temas nagrinėjantiems Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistams.

  Premiją ekonomikos ir verslo temas nagrinėjančiam Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistui Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai teikia nuo 2014 metų. Šia premija siekiama skatinti žurnalistus dar daugiau domėtis ir žiniasklaidoje plačiau atspindėti ekonomikos bei verslo temas, nuodugniai ir profesionaliai analizuoti ūkio raidos ir verslo aplinkos problemas bei aktualijas. Premija skiriama spaudos, radijo, televizijos, internetinės žiniasklaidos žurnalistui už darbus, paskelbtus žiniasklaidoje per praėjusius kalendorinius metus.

  Įvertinusi kandidatų pateiktus 2020 metų darbus, komisija išrinko nugalėtoją. Aštuntoji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus premija skiriama Kėdainių laikraščio „Rinkos aikštė“ žurnalistei Rasai Jakubauskienei. Sveikinimai laureatei!

   

   

  Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenė sveikina visus žurnalistus su jų profesine švente, dėkoja už jų darbą informuojant visuomenę ir linki įkvėpimo, drąsių idėjų bei lengvų minčių.

Skip to content