• Iškilmingas verslo bendruomenės vakaras jau gruodžio 6-ąją

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai jau 21-ąjį kartą kviečia bendruomenę ir bičiulius į metinį verslo bendruomenės vakarą.

  Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, neabejojame, kad į renginį tradiciškai susirinks apie 300 dalyvių, todėl parengėme puikią vakaro programą. Šventinę nuotaiką padės sukurti vakaro vedėjas – Ignas Krupavičius. Svečių lauks Raigardo Tautkaus Šampaninio Kauno choro koncertinė programa. Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, apdovanosime labiausiai nusipelniusius bendruomenės narius. Šokti kviesime kartu su grupe 16 Hz. Šventinis verslo bendruomenės vakaras neapsieis be vaišių ir staigmenų, o linksmybes garantuos grupė „Big Al & The Jokers“ ir jos gyvo garso, profesionalus ir gyvenimo džiaugsmo kupinas muzikinis pasirodymas.

  Dėkodami, kad esate Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės dalimi, kviečiame drauge žengti į 2020-uosius, susitikti, pabendrauti, pasveikinti metų nominacijų laureatus bei pasidžiaugti turininga koncertine programa. Iškilmingas verslo bendruomenės vakaras vyks Raudondvario dvaro Menų inkubatoriuje.

   

  Bilieto kaina : 100,00 Eur /1 asm; 180,00 Eur /2 asm.

  Registracija vyksta iki lapkričio 29 d. el. paštu andreja.starkute@chamber.lt, tel. 8 614 08 527.
  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

Skip to content