-->
 • Inovacijų agentūra ir „Google“ kviečia į renginį „Saugus verslas internete: praktiniai patarimai ir sprendimai“

  Gegužės 3 d. 10 val.  Inovacijų agentūra ir „Google“ kviečia į renginį „Saugus verslas internete: praktiniai patarimai ir sprendimai“ kuris skirtas apsaugoti savo verslą internete bei apmokyti darbuotojus. Renginys vyks „Talent Garden“, Vilniaus g. 33, Vilnius.

  Renginio metu iš kibernetinio saugumo ekspertų ir verslininkų lūpų kviečia išgirsti, su kokiomis kibernetinėmis grėsmėmis dažniausiai susiduria įmonės, kaip apsaugoti savo verslą, ir dalyvauti saugumo internete mokymuose darbuotojams.

  Renginio programa:

  9:30 val. Pasitikimo kava ir dalyvių registracija

  10:00 val. Sveikinimo žodžiai. Kalbėtojai: Romualda Stragienė, Jonas Skardinskas, Jolanta Kručelienė
  10:20 val. Diskusija. „Kibernetinio saugumo apžvalga Lietuvoje: dažniausios klaidos, tendencijos ir sprendimai“. Dalyvauja Jonas Skardinskas, Romualda Stragienė, Dijana Šinkūnienė, Miglė Petkevičienė
  10:45 val. Panelinė diskusija. „Verslo patirtis: kibernetinio saugumo incidentų istorijos ir pamokos“. Dalyvauja: Giedrius Meškauskas, Jovita Kentrienė, Vaidas Paulauskis
  11:30 val. Pertrauka
  11:50 val. Mokymai „Saugus verslas internete: sužinok ir pritaikyk“, lektorius Paulius Valiulis @TeraSky
  13:20 val. Klausimai, atsakymai ir mokymų apibendrinimas

  Renginio programa, registracija į renginį ir pirmuosius mokymus gyvai čia: https://rsvp.withgoogle.com/events/saugus-verslas-internete. Registracija iki balandžio 26 d.

  Renginys nemokamas. 

Skip to content