• Naujienos
 • Inoconnect – neatsiejama nuo Jūsų verslo sėkmės

  Inoconnect – tai priemonė, galinti padėti Jums užmegzti ryšius su naujais partneriais užsienyje, dalyvaujant tarptautinių ES mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) iniciatyvų renginiuose. Informaciją apie šiuos renginius Lietuvoje teikia ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network. O renginių, kuriuose galite dalyvauti, sąrašas pateikiamas EK interneto svetainėje. Jeigu sąraše nerandate renginio – ne bėda. Jūs galite kreiptis į Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmus su prašymu įtraukti renginį į viešai skelbiamą sąrašą.

  Pasinaudoti šia galimybe gali privatūs juridiniai asmenys, jeigu vykdo MTEPI veiklą ir ją deklaruoja LR statistikos departamentui bei jų vienų finansinių metų apyvarta yra ne mažesnė kaip 50 000 Eur, arba mokslo ir technologijų parkai, klasterių koordinatoriai. Jeigu pareiškėjas yra klasterio koordinatorius, tuomet bent vienas jo narys, išskyrus mokslo studijų institucijas, turi vykdyti MTEPI veiklą ir ją deklaruoti Lietuvos statistikos departamentui ir bent vieno jo nario vienų finansinių metų apyvarta turi būti ne mažesnė kaip 50 000 Eur.

  Jūs galite gauti dalinį finansavimą (50 proc.) vykimo į renginius išlaidoms padengti. Taikomi fiksuoti įkainiai pagal šalių grupes, maksimali finansavimo suma yra 10.000 eurų. Tai reiškia, kad vidutiniškai net 10 kartų Jūsų įmonės darbuotojai galės apsilankyti Enterprise Europe Network renginiuose ir taip padidinti Jūsų įmonės potencialą tarptautinėse rinkose.

  Priemonės administravimas yra tikrai paprastas. Po renginio Jūs turite pateikti dalyvavimo renginyje faktinius įrodymus – mažiausiai penkias nuotraukas iš renginio, kuriuose matytųsi įmonės atstovai, dalyvaujantys susitikime greta kitų dalyvių, renginio (susitikimo) programą ir Europos įmonių tinklo organizacijos pažymą apie įmonės dalyvavimą atitinkamame renginyje.

  Turite daugiau klausimų? Susisiekite su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininke Sigita Šušiene, sigita.susiene@chamber.lt, +37068858585.

Skip to content