• Informacija dėl dalyvavimo renginiuose

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai reaguodami į situaciją, susijusią su koronaviruso plitimu Europoje ir atsižvelgdami į tai, kad yra paskelbta ekstremali situacija valstybės lygmeniu bei siekdami užkirsti kelią galimam viruso plitimui, kviečiame būti sąmoningais ir asmenis, kurie pastarąsias kelias savaites lankėsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje susilaikyti nuo dalyvavimo renginiuose.

    Raginame atkreipti dėmesį į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas ir patarimus, kaip apsaugoti save ir aplinkinius. Norint apsaugoti save ir kitus nuo viruso, reikėtų dažnai plauti rankas, neliesti rankomis veido (nebent iš karto nusiplovus rankas), kosulį dengti į alkūnės linkį ar audinį, laikytis atokiai nuo kosėjančių ar čiaudinčių asmenų, vengti artimo kontakto. Asmenims, kurie jaučiasi prastai, jiems pakilusi temperatūra, jie čiaudi ar kosėja rekomenduojama likti namuose ir saugoti savo bei aplinkinių sveikatą.

    Sprendimas dalyvauti renginiuose yra kiekvieno asmens savanoriškas sprendimas, todėl neprisiimame atsakomybės už renginių dalyvių sveikatos būklę.

Skip to content