• Informacija apie brūkšninių kodų paslaugas

    Nuo dienos, kuomet Jungtinėse Amerikos Valstijose Marsh prekybos centre pirmą kartą pasaulyje buvo nuskaitytas UPC brūkšniniu kodu paženklintas Wrigley kramtomosios gumos pakelis, praėjo jau 45 metai. Tačiau komercijos pasauliui, verslui ir net viešajam sektoriui  vis daugiau dėmesio skiriant procesų automatizavimui bei teikiamų paslaugų kokybės gerinimui, standartų diegimas ir unikalių sprendimų kūrimas yra kaip niekad aktualus. Lietuvoje šiuos standartus vysto ir platina asociacija „GS1 Lithuania“.

    Nors ši asociacija visuomenei labiausiai žinoma kaip prekių ir paslaugų brūkšninio kodavimo bei duomenų valdymo paslaugas teikianti bendrovė, „Iš tikrųjų mūsų veikla gerokai platesnė. Remdamiesi pasauline patirtimi kuriame ir vystome unikalius sprendimus verslui ir viešajam sektoriui. Šie sprendimai ne tik padeda taupyti verslo ir viešuosius finansus, bet ir suteikia verslui įrankių bei unikalių galimybių plėstis į naujas rinkas bei skaitmeninę erdvę“, – sako asociacijos „GS1 Lithuania“ direktorė Giedrė Ražinskienė.

    Publikaciją apie GS1 veiklą skaitykite čia, o daugiau informacijos apie brūkšninių kodų technologiją, naujas šių kodų panaudojimo galimybes logistikoje ar veiklos optimizavime bei asociacijos „GS1 Lithuania“ teikiamas paslaugas nuo šiol galite rasti facebook puslapyje GS1 Lithuania.

Skip to content